logo
ZAPF CREATION Panenka my little BABY Born Nightfriends "Svítí ve tmě" 30 cm

ZAPF CREATION Panenka my little BABY Born Nightfriends "Svítí ve tmě" 30 cm

97%
ZAPF CREATION Panenka my little BABY Born Nightfriends "Svítí ve tmě" 30 cm
Krátký popis: Popis produktu Není žádným tajemstvím, že BABY born First Love se ze všeho nejraději mazlí. A jejich měkké tělíčko k tomu přímo vybízí. Panenka ...
Výrobce: Zapf Creation
Kategorie: Panenky a barbie
Cena od:   383 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Není žádným tajemstvím, že BABY born First Love se ze všeho nejraději mazlí. A jejich měkké tělíčko k tomu přímo vybízí. Panenka je velice vhodná k usínání s malými dětmi, protože tlumeně svítí a hraje melodickou ukolébavku. Bez obav ji můžete koupit i novorozeným miminkům, které si plyšáka ihned oblíbí.

Panenka BABY born First Love bude provázet vaše miminko od narození. Je oblečená do sytě růžových dupaček s kapucí, takže celé tělo i zadní strana hlavičky je příjemně hebká a měkká. Obličej je vyroben z plastu a detailně pomalován. Na přední straně dupaček se nachází světlé srdíčko, ve kterém se po zmáčknutí rozsvítí světlo ve tvaru medvídka a rozezní se melodie, která děti ukolébá.

BABY born® jsou úžasné panenky, které spolu se svým rozličným příslušenstvím a módními doplňky poskytují nespočet možností pro různorodou hru. Holčičky si s nimi užijí spoustu legrace a zábavy. BABY born® se může stát nejlepší kamarádkou, se kterou holčička sdílí svá přání a tajemství. BABY born® je i velkou parádnicí, která má k dispozici množství oblečků pro každou příležitost, vše samozřejmě podle posledních módních trendů. BABY born® rovněž podněcuje dětskou fantazii. Prostřednictvím pohádkových doplňků se může stát princeznou nebo také jezdit na koníkovi. Objevte i vy, co všechno patří do světa BABY born®

Panenky zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Kterou holčičku by nebavila hra s panenkami? Převlékání, sehrávání scének nebo aranžování domečku pro panenky je přeci zábava! Panenka je dárek, který udělá radost každé malé slečně, princezně nebo mamince. Panenky se vyrábějí v různých variantách (Barbie, princezny, víly, miminka, panenky s nejrůznějšími funkcemi atd.) Pro nejmenší děti jsou vhodné látkové panenky nebo panenky s látkovým tělíčkem a plastovou hlavičkou a končetinami.

  • Rozměry balení (š v h): 18 x 25,5 x 12cm
  • Rozměry dětské hračky (v): 30cm
  • Materiál: plast, textil

Cena je uvedena za 1 kus hračky

Hračka je vhodná pro děti od 3 let -dm-

Recenze ZAPF CREATION Panenka my little BABY Born Nightfriends "Svítí ve tmě" 30 cm (4)

Top v kategorii