logo
Zapf Creation BABY BORN Panenka miminko Surprise v uzlíčku pije čůrá mění barvu

Zapf Creation BABY BORN Panenka miminko Surprise v uzlíčku pije čůrá mění barvu

50%
Zapf Creation BABY BORN Panenka miminko Surprise v uzlíčku pije čůrá mění barvu
Krátký popis: Popis produktu Podívej, co přinesl čáp! Krásné malé miminko, které můžeš objevovat kousek po kousku. Pije, čůrá. Hračka v celkem 12ti variantách ...
Výrobce: Zapf Creation
Kategorie: Panenky a barbie
Cena od:   405 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Podívej, co přinesl čáp! Krásné malé miminko, které můžeš objevovat kousek po kousku. Pije, čůrá. Hračka v celkem 12ti variantách provedení, s překvapením.

Úžasný uzlíček plný radosti skrývá spoustu překvapení. Nejprve rozbal látku a podívej se, jaký má miminko fusáček. Novorozený miláček může podřimovat třeba jako motýl, kytička, včelka, nebo třeba kačenka. Očka má ale stále zavřená. Chceš-li zjistit, jakou mají barvu, jemně mu otři oční víčka vlhkým hadříkem. Pak opatrně otevři fusáček a uvidíš, jakou má miminko barvu kůže a vlasů a jaký má účes. Je to holčička nebo chlapeček? A jakou barvu má jeho lahvička?

BABY born Surprise miminko rádo pije vodu ze své lahvičky a používá plenku, která po namočení mění barvu a objeví se na ní hezký vzor. Jakmile objevíš všechna tajemství svého miminka, můžeš vyplnit rodný list. Součástí je i přehled všech miminek BABY born Surprise.

BABY born® jsou úžasné panenky, které spolu se svým rozličným příslušenstvím a módními doplňky poskytují nespočet možností pro různorodou hru. Holčičky si s nimi užijí spoustu legrace a zábavy. BABY born® se může stát nejlepší kamarádkou, se kterou holčička sdílí svá přání a tajemství. BABY born® je i velkou parádnicí, která má k dispozici množství oblečků pro každou příležitost, vše samozřejmě podle posledních módních trendů. BABY born® rovněž podněcuje dětskou fantazii. Prostřednictvím pohádkových doplňků se může stát princeznou nebo také jezdit na koníkovi. Objevte i vy, co všechno patří do světa BABY born®

  • Rozměry balení (š v h): 10 x 23 x 6,5cm
  • Materiál: textil, plast
  • Obsah balení: panenka, kojenecká láhev, plínka, dečka, rodný list

Nelze specifikovat konkrétní druh - náhodný výběr.

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky

Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Top v kategorii