logo
Yomawari: Night Alone + htol # NiQ: The Firefly Diary

Yomawari: Night Alone + htol # NiQ: The Firefly Diary

25%
Yomawari: Night Alone + htol # NiQ: The Firefly Diary
Krátký popis: Popis produktu Yomawari: Night Alone Ve hře Yomawari: Night Alone mladá dívka za soumraku venčí svého psa Poro po městě, když je po tra ...
Výrobce: NIS America
Kategorie: Hry pro Playstation Vita
Cena od:   909 Kč
Popis produktu

Popis produktu

  • Yomawari: Night Alone
  • Ve hře Yomawari: Night Alone mladá dívka za soumraku venčí svého psa Poro po městě, když je po tragické nehodě donucena se vrátit domů pouze s jeho obojkem. Její sestra jí přikáže aby čekala doma, zatímco ona půjde v noci hledat psa. Projde nějaký čas.

Dívka je čím dál více nedočkavé a rozhodne se jít hledat svou sestru a psa. Ale když se vydá ven zjišťuje, že je v úplně jiném městě. Temnota udělala město neznámým a ona je úplně o samotě ... kromě duchů, který na ni číhají.

Dívka musí přelstít, skrývat se nebo ujít duchem, zatímco bude hledat stopy, které ji zavedou k její milovaným. htol # NiQ: The Firefly Diary Na spodku starých rozvalin, se mladá dívka zvané Mion probouzí bez vzpomínek na to, jak se dostala na toto strašné místo. Doprovázejí ji dvě světlušky, Mion musí řešit hádanky, přelstít příšery a vyhýbat se pastem v temnotě.  

Ve hře htol # NiQ: The Firefly Diary budete vést útěk Mion z temnoty za pomoci dvou světlušek, Umbra a Lumen. Veďte pohyby Mione jako Lumen a ničte překážky jako temná Umbra. Nevýslovné tajemství na sebe nenechají čekat při cestě Mion na povrch, na které musíte překonávat pasti a řešit hádanky. Ale pozor, stíny nikdy nejsou daleko a jsou vždy hladové. Strašidelný otevřený svět Prozkoumejte hlubiny města mladé dívky, které je plné skličující atmosféry připomínající japonské horory. Přejděte vyprázdněnou školu, hřbitovy, prázdnou továrnu, les a více. Odemkněte tajemství Vybavení pouze baterkou musíte odhalit záhadu za temnotou, která pokrývá město.

Hledejte skryté předměty, přidávejte si je do sbírky a použijte je na akce s duchy, které zpřístupní další události v příběhu. Interakce s duchy V každé kapitole hry budete setkávat přízračné bytosti, které jsou navrženy podle japonských legend a které budou číhat v temnotě-ale jsou neškodné, čistě špatné, nebo prostě nepochopené? Plížení Vyhněte se přízrakem plížení se po špičkách, útěkem, ukrytím se v porostu, nebo za využití předmětů na jejich rozptýlení. Ale pozor, některé přízraky Vás mohou překvapit svou rychlostí.

Hra vyžadují oficiální paměťovou kartu PlayStation Vita !

Top v kategorii