logo
Woody tahací klaun s xylofonem dřevěný

Woody tahací klaun s xylofonem dřevěný

100%
Woody tahací klaun s xylofonem dřevěný
Krátký popis: Popis produktu Tahací klaun s xylofonem. Tradiční dřevěná hračka pro nejmenší, která patří mezi nejoblíbenější. Při pohybu, klaun pohybuje rukam ...
Výrobce: Woody
Kategorie: Dřevěné hračky
Cena od:   238 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Tahací klaun s xylofonem. Tradiční dřevěná hračka pro nejmenší, která patří mezi nejoblíbenější. Při pohybu, klaun pohybuje rukama a bubnuje do xylofonu.

Dětské tahadlo je velmi pěkná hračka. Navíc je i vzpomínkou na naše vlastní dětství - také jste měli svou hračku na tahání? Tradiční hračka pro nejmenší, která patří mezi nejoblíbenější.

Česká značka WOODY - to jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. Klade velký důraz na vysokou kvalitu a bezpečnost. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS".

Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči. Hračky ze dřeva patří mezi zdravotně nezávadné hračky.

Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu.

  • Rozměry dětské hračky (š v h): 19 x 20 x 11,5cm
  • Materiál: dřevo

Cena je uvedena za 1 kus hračky

Hračka je vhodná pro děti od 2 let

Recenze Woody tahací klaun s xylofonem dřevěný (1)

Top v kategorii