logo
Woody Foukací harmonika

Woody Foukací harmonika

75%
Woody Foukací harmonika
Krátký popis: Popis produktu Zahrej si na tuto foukací harmoniku pro radost nebo pro potěšení diváků. Uspořádej domácí koncert a hrej společně se svými kamará ...
Výrobce: Woody
Kategorie: Hudební nástroje pro děti
Cena od:   129 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Zahrej si na tuto foukací harmoniku pro radost nebo pro potěšení diváků. Uspořádej domácí koncert a hrej společně se svými kamarády nebo sourozenci. Odměněni budete potleskem. Hudební hračka je vyrobena ze dřeva ve veselém barevném designu. Velikost 13 cm. Je vhodná pro děti od 3 let.  

Foukací harmonika

Vhodná pro děti od 3 let

Vyrobena ze dřeva ve veselém barevném designu

Velikost 13 cm  

WOODY hračka klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické

Značka Woody vznikla a postupně se vyvíjela na českém trhu. Opírala se o českou tradici a pružně reagovala na podněty českých zákazníků, rodičů, pedagogů a dětí. Díky tomu vznikla široká nabídka didaktických hraček a her, které rozvíjejí děti po všech stránkách jejich osobnosti.

Kvalitu hraček Woody oceňují nejen zákazníci, ale i odborná porota soutěží, kterých se hračky Woody pravidelně zúčastňují. Každoročně se hračky Woody umísťují na předních místech těchto soutěží.

Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu „BEZPEČNÉ HRAČKY“ (pro ostatní jazyky SAFE TOYS). Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.

Recenze Woody Foukací harmonika (6)

Top v kategorii