logo
Wiky Souprava čajová krtek

Wiky Souprava čajová krtek

100%
Wiky Souprava čajová krtek
Krátký popis: Popis produktu Každá malá slečinka chce být kuchařkou a vařit pro své kamarádky nebo pro své plyšové kamarády. Proto každá holčička chce mít vla ...
Výrobce: Wiky
Kategorie: Doplňky pro panenky
Cena od:   80 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Každá malá slečinka chce být kuchařkou a vařit pro své kamarádky nebo pro své plyšové kamarády. Proto každá holčička chce mít vlastní nádobí, aby připravit výborné jídlo. Tyto hračky zaručeně způsobí hodně radosti, vaše dcerka se bude cítit dospěle a důležitě.

Oblíbený dětský hrdina Krteček je vhodný jak pro kluky, tak i pro holky. A to již pro ty nejmenší. Kdo by již dnes neznal známou roztomilou postavičku Krtečka, která se podívala dokonce i do vesmíru. Tato hračka by neměla chybět ani u vás doma, stane se hned vaší oblíbenou hrou pro Vaše slečny. Hračka je brána přímo od výrobce, zaručena je tedy 100% kvalita. 

Velikost: 34x5x24 cm.

Porcelánová čajová souprava s motivy krtečka, patří mezi nejoblíbenější hračky pro děvčata.

Obsah balení: konvice konvička

Cukřenka 2 podšálky 2 hrníčky

Firma WIKY obohacuje dětský svět o kvalitní a dostupné hračky, ale také o papírenské a sportovní potřeby již od roku 1991. Mezi nejoblíbenější produkty patří hračky s licencí Krteček. Veškeré výrobky jsou neustále podrobovány pečlivé analýze, aby bylo možno provádět pružně obměnu, vždy s důrazem na kvalitu a co možná nejnižší cenu. 

Recenze Wiky Souprava čajová krtek (1)

Top v kategorii