logo
Wiky RC Děsivá tarantule 22 cm

Wiky RC Děsivá tarantule 22 cm

89%
Wiky RC Děsivá tarantule 22 cm
Krátký popis: Chceš vystrašit své kamarády, sourozence, rodiče? Ovládej ze skrytého místa chlupatého pavouka velkého jako talíř. Realistické pohyby osmi nohou Děsivé tara ...
Výrobce: Wiky
Kategorie: RC modely
Cena od:   440 Kč
Popis produktu

Chceš vystrašit své kamarády, sourozence, rodiče? Ovládej ze skrytého místa chlupatého pavouka velkého jako talíř. Realistické pohyby osmi nohou Děsivé tarantule doženou k úleku i tátu a donutí ségru vyskočit s vřískotem na židli. Tarantule se dokáže sama plížit po pokoji a umožní ti zažít mraky veselých lumpáren. Pavoukovi svítí oči ... zzzzz děsivé!

Baterie (nejsou součástí balení): 4xAA tarantule 1x9V ovladač

Velikost: 22 cm Chceš vystrašit své kamarády, sourozence, rodiče? Ovládej ze skrytého místa chlupatého pavouka velkého jako talíř. Realistické pohyby osmi nohou Děsivé tarantule doženou k úleku i tátu a donutí ségru vyskočit s vřískotem na židli. Tarantule se dokáže sama plížit po pokoji a umožní ti zažít mraky veselých lumpáren. Pavoukovi svítí oči ... zzzzz děsivé!

Baterie (nejsou součástí balení): 4xAA tarantule 1x9V ovladač

Velikost: 22 cm

Pavoučice vypadá jako skutečná, fakt!

A chlupatá je jak týden stará plíseň.

Z tohohle vyletí z kůže nejenom holky, ale i kluci.....protože tvůj novej mazlík na dálkové ovládání je fakt děsivej!

Chodí dopředu, dozadu i do stran.

Při chůzi hýbá všema nohama a nejen to. Tahle mrška má i funkci automatického pohybu. Stačí na ovládání zmáčknout jen jedno tlačítko a děsivá tarantule vyrazí a bude náhodně měnit směr, aniž bys ji musel ovládat.

Už se ti v hlavě rodí nějaký plán?? :)

Top v kategorii