logo
Vilac Set dřevěných sušenek

Vilac Set dřevěných sušenek

100%
Vilac Set dřevěných sušenek
Krátký popis: Popis produktu Rozměry balení: 16x16x8 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo Roztomilá krabička plná sušenek. Skvělý doplněk čajových dýchánk ...
Výrobce: Vilac
Kategorie: Dětské obchůdky
Cena od:   484 Kč
Popis produktu

Popis produktu

  • Rozměry balení: 16x16x8 cm
  • Věk: 3+
  • Materiál: dřevo

Roztomilá krabička plná sušenek. Skvělý doplněk čajových dýchánků vašich dětí. Vyrobeno ze dřeva. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch, neplýtvají energiemi.

Již více než 100 let plní značka Vilac dětské sny. Společnost Vilac sídlí hluboko v srdci pohoří Jura, obklopena horami, jezery a lesy. Tato francouzská společnost vyrábí od roku 1911 dřevěné hračky v klasickém, starodávném stylu s moderními barvami a vzory. Hračky Vilac jsou jedinečné, nikdy nevyjdou z módy a dokáží okouzlit všechny generace. Vilac pomáhá utvářet dětskou představivost svými radostnými ilustracemi či dizajny a reinterpretací klasických hraček, které se jen tak neopotřebují.

Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, většina z nich je však nezaujme na dlouhou dobu, láska k hračce se nenaplní. Dřevěné hračky Vilac vzbuzují vášeň i o 50 let později, když jako dospělí náhodou najdete v podkroví hračky, které jste jako děti milovali. Vilac již 100 let propojuje děti s hračkami, které si oblíbí a váží si jich. A proč je děti tak milují? To zůstává tajemstvím firmy Vilac.  

Recenze Vilac Set dřevěných sušenek (1)

Top v kategorii