logo
Vilac Kytara Nathalie V8609

Vilac Kytara Nathalie V8609

56%
Vilac Kytara Nathalie V8609
Krátký popis: Popis produktu Dřevěný hudební nástroj určený pro nejmenší muzikanty od 3 let. Jedná se o hračku pro děti. Kytara má plastové struny, které krás ...
Výrobce: Multitoys
Kategorie: Hudební nástroje pro děti
Cena od:   563 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Dřevěný hudební nástroj určený pro nejmenší muzikanty od 3 let. Jedná se o hračku pro děti. Kytara má plastové struny, které krásně zní. Po dodání je třeba struny lehce dotáhnout, aby krásně zněly. 

Vilac Dětská kytara

Dřevěný hudební nástroj určený pro nejmenší muzikanty od 3 let. Jedná se o hračku pro děti. Kytara má plastové struny, které krásně zní. Po dodání je třeba struny lehce dotáhnout, aby krásně zněly. Má krásný modrý design s motivem květin. je vyrobena z precizně opracovaného dřeva.

  • Co obsahuje: jeden kus hračky dle obrázku
  • Rozměry kytary: 17*54*5,5cm
  • Rozměry balení: 54*21*8cm

Co rozvíjí:

Dětské hudební nástroje podporují vývoj hudebního sluchu, rozvoj hudebního cítění, smysl pro rytmus a kordinaci očí a rukou.

VILAC vyrábí již 100 let milostné příběhy mezi dětmi a hračkami.

Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, většina z nich zaujme jen na několik hodin, protože v nich nevzbudí vášeň pro hru, láska k hračce se nenaplní. Dřevěné hračky Vilac vzbuzují vášeň i o 50 let později, když jako dospělí náhodou najdete v podkroví hračky, které jste jako malí uctívali, najednou Vás to naplní nostalgií a štěstím, díky tomu, co jste kdysi tolik milovali.

Top v kategorii