logo
Vilac Dřevěné multifunkční hračky Zahrádka

Vilac Dřevěné multifunkční hračky Zahrádka

100%
Vilac Dřevěné multifunkční hračky Zahrádka
Krátký popis: Popis produktu Rozměry: 26,5x9x24,5 cm Věk: 1,5+ Materiál: dřevo Hra, která probudí smysly dětí je ideální k učení počítání a roze ...
Výrobce: Multitoys
Kategorie: Dřevěné hračky
Cena od:   723 Kč
Popis produktu

Popis produktu

  • Rozměry: 26,5x9x24,5 cm
  • Věk: 1,5+
  • Materiál: dřevo

Hra, která probudí smysly dětí je ideální k učení počítání a rozeznávání tvarů. Tato dřevěná hračka se skládá ze základní desky, zeleniny a stromu s otočnýmí dílky. Zelenina obsahuje například mrkev, pórek a rajčata. Zeleninu a její dílky děti navlékají na dřevěné tyče. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch, neplýtvají energiemi.

Již více než 100 let plní značka Vilac dětské sny. Společnost Vilac sídlí hluboko v srdci pohoří Jura, obklopena horami, jezery a lesy. Tato francouzská společnost vyrábí od roku 1911 dřevěné hračky v klasickém, starodávném stylu s moderními barvami a vzory. Hračky Vilac jsou jedinečné, nikdy nevyjdou z módy a dokáží okouzlit všechny generace. Vilac pomáhá utvářet dětskou představivost svými radostnými ilustracemi či dizajny a reinterpretací klasických hraček, které se jen tak neopotřebují.

Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, většina z nich je však nezaujme na dlouhou dobu, láska k hračce se nenaplní. Dřevěné hračky Vilac vzbuzují vášeň i o 50 let později, když jako dospělí náhodou najdete v podkroví hračky, které jste jako děti milovali. Vilac již 100 let propojuje děti s hračkami, které si oblíbí a váží si jich. A proč je děti tak milují? To zůstává tajemstvím firmy Vilac.  

Recenze Vilac Dřevěné multifunkční hračky Zahrádka (5)

Top v kategorii