logo
Vilac dřevěná garáž Vilacity

Vilac dřevěná garáž Vilacity

56%
Vilac dřevěná garáž Vilacity
Krátký popis: Popis produktu Rozměry: 65x40x45 cm Rozměry auta: 6,5x4,5x4 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo Velká modrá garáž s výtahem, zatahovací ...
Výrobce: Vilac
Kategorie: Autodráhy
Cena od:   2 393 Kč
Popis produktu

Popis produktu

  • Rozměry: 65x40x45 cm
  • Rozměry auta: 6,5x4,5x4 cm
  • Věk: 3+
  • Materiál: dřevo

Velká modrá garáž s výtahem, zatahovacímí dveřmi, parkovací závorou, rampami a odrazovým můstkem. Dále obsahuje dřevěnou helikoptéru, 2 autíčka a dopravní značky. Tato gáraž je součástí Vilacity kolekce a je kompatibilní s Malým závodem Vilacity, Velkým závodem Vilacity a Čerpací stanicí Vilacity. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch, neplýtvají energiemi.

V2310 – Garáž Vilacity

V2353 – Malý závod Vilacity (není součásti této dráhy)

V2354 - Velký závod Vilacity (není součásti této dráhy)

V2355 – Čerpací stanice Vilacity (není součásti této dráhy)

Kompletní podoba Vilacity:

Dřevěné cesty lze libovolně spojovat dle vlastní fantazie nebo přiložených plánků.

Již více než 100 let plní značka Vilac dětské sny. Společnost Vilac sídlí hluboko v srdci pohoří Jura, obklopena horami, jezery a lesy. Tato francouzská společnost vyrábí od roku 1911 dřevěné hračky v klasickém, starodávném stylu s moderními barvami a vzory. Hračky Vilac jsou jedinečné, nikdy nevyjdou z módy a dokáží okouzlit všechny generace. Vilac pomáhá utvářet dětskou představivost svými radostnými ilustracemi či dizajny a reinterpretací klasických hraček, které se jen tak neopotřebují.

Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, většina z nich je však nezaujme na dlouhou dobu, láska k hračce se nenaplní. Dřevěné hračky Vilac vzbuzují vášeň i o 50 let později, když jako dospělí náhodou najdete v podkroví hračky, které jste jako děti milovali. Vilac již 100 let propojuje děti s hračkami, které si oblíbí a váží si jich. A proč je děti tak milují? To zůstává tajemstvím firmy Vilac.  

Top v kategorii