logo
Vilac Dětská kytara růžová s květy

Vilac Dětská kytara růžová s květy

64%
Vilac Dětská kytara růžová s květy
Krátký popis: Popis produktu Dřevěný hudební nástroj určený pro nejmenší muzikanty od 3 let. Jedná se o hračku pro děti. Kytara má plastové struny, které krás ...
Výrobce: Multitoys
Kategorie: Hudební nástroje pro děti
Cena od:   544 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Dřevěný hudební nástroj určený pro nejmenší muzikanty od 3 let. Jedná se o hračku pro děti. Kytara má plastové struny, které krásně zní. Po dodání je třeba struny lehce dotáhnout, aby krásně zněly. 

Vilac Dětská kytara růžová s květy

Dřevěný hudební nástroj určený pro nejmenší muzikanty od 3 let. Jedná se o hračku pro děti. Kytara má plastové struny, které krásně zní. Po dodání je třeba struny lehce dotáhnout, aby krásně zněly. Má krásný růžový design s motivem květin. je vyrobena z precizně opracovaného dřeva.

  • Co obsahuje: jeden kus hračky dle obrázku
  • Rozměry kytary: 17*54*5,5cm
  • Rozměry balení: 54*21*8cm

Co rozvíjí:

Dětské hudební nástroje podporují vývoj hudebního sluchu, rozvoj hudebního cítění, smysl pro rytmus a kordinaci očí a rukou.

VILAC vyrábí již 100 let milostné příběhy mezi dětmi a hračkami.

Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, většina z nich zaujme jen na několik hodin, protože v nich nevzbudí vášeň pro hru, láska k hračce se nenaplní. Dřevěné hračky Vilac vzbuzují vášeň i o 50 let později, když jako dospělí náhodou najdete v podkroví hračky, které jste jako malí uctívali, najednou Vás to naplní nostalgií a štěstím, díky tomu, co jste kdysi tolik milovali.

Top v kategorii