logo
Vilac dětská dřevěná flétna

Vilac dětská dřevěná flétna

50%
Vilac dětská dřevěná flétna
Krátký popis: Popis produktu Rozměry: 20 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo Krásná barevná flétna vyrobená z lakovaného dřeva. Ideální hračka pro děti, ...
Výrobce: Multitoys
Kategorie: Hudební nástroje pro děti
Cena od:   149 Kč
Popis produktu

Popis produktu

  • Rozměry: 20 cm
  • Věk: 3+
  • Materiál: dřevo

Krásná barevná flétna vyrobená z lakovaného dřeva. Ideální hračka pro děti, které se chtějí naučit hudební teorii zábavným stylem. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch, neplýtvají energiemi.

Již více než 100 let plní značka Vilac dětské sny. Společnost Vilac sídlí hluboko v srdci pohoří Jura, obklopena horami, jezery a lesy. Tato francouzská společnost vyrábí od roku 1911 dřevěné hračky v klasickém, starodávném stylu s moderními barvami a vzory. Hračky Vilac jsou jedinečné, nikdy nevyjdou z módy a dokáží okouzlit všechny generace. Vilac pomáhá utvářet dětskou představivost svými radostnými ilustracemi či dizajny a reinterpretací klasických hraček, které se jen tak neopotřebují.

Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, většina z nich je však nezaujme na dlouhou dobu, láska k hračce se nenaplní. Dřevěné hračky Vilac vzbuzují vášeň i o 50 let později, když jako dospělí náhodou najdete v podkroví hračky, které jste jako děti milovali. Vilac již 100 let propojuje děti s hračkami, které si oblíbí a váží si jich. A proč je děti tak milují? To zůstává tajemstvím firmy Vilac.  

Recenze Vilac dětská dřevěná flétna (2)

Top v kategorii