logo
Uncharted The Nathan Drake Collection

Uncharted The Nathan Drake Collection

97%
Uncharted The Nathan Drake Collection
Krátký popis: Parametry Uncharted The Nathan Drake Collection Popis produktu Pojem remaster se dnes téměř ze zásady pojí i se slov ...
Výrobce: Sony
Kategorie: Hry pro Playstation 4
Cena od:   379 Kč
Popis produktu

Parametry Uncharted The Nathan Drake Collection

Popis produktu

Pojem remaster se dnes téměř ze zásady pojí i se slovíčkem trilogie. Vývojáři z Bluepoint Games se rozhodli v této zaběhlé zvyklosti pokračovat a přináší vylepšené první 3 díly akční adventury Uncharted. Zajásat tak mohou nejen hráči neznalí tohoto titulu, ale i jeho věrní fanoušci. Kromě vylepšeného okolí a obličejů herních postav se můžete těšit i na pohodlnější ovládání, rychlejší načítání lokací nebo opravení problémových částí hry. Díky přechodu na modernější konzoli je samozřejmostí možnost hraní ve Full HD rozlišení při snímkové frekvenci 60 Hz. Vlivem spojení prvních 3 dílů v jediný nosič se autoři rozhodli mnohé herní prvky sjednotit, díky čemuž působí trilogie celistvějším dojmem.

Jak moc si věříte?

Hra nabízí množství obtížností a je jen na vás, jak moc si věříte. Nejschůdnější je pravděpodobně varianta Explorer, která již podle svého názvu nabádá spíše k prozkoumávání okolí a objevování nových skrýší. Na úplně druhé straně stojí možnost Crushing, která se vám bude snažit co nejvíce znepříjemnit průchod hrou. Pro naprosté profíky je tu i odemykatelná možnost Brutal. Nově se ve hře objevil i režim na čas neboli Speedrun. Jednou z dalších novinek, především pro nadšené průzkumníky, je foto mód, díky kterému si můžete zvěčnit některé scenérie a jiné momentky.

Výhodné balení 3 v 1

Výhodnost pořízení tohoto multi-packu je nepopiratelná. Průměrný čas strávený u single-playeru každého dílu je kolem 10 hodin, a navíc asi jen těžko budete hledat za stejnou cenu takhle propojený a chytlavý příběh. Napříč díly se dočkalo sjednocení mnoho prvků, protože pro hráče je pochopitelně příjemnější a snazší ovládat hrdinu, od kterého ví, co může očekávat a nemusí si neustále zvykat na nové ovládání.

Absence hry více hráčů

Mnohé fanoušky možná zamrzí absence multi-playeru. Můžete si ale být jistí, že pokud si tuto hru pustíte před kamarády, ze single-playerové kampaně se záhy stane hra pro více hráčů, protože takovou akční hru si bude chtít zahrát každý.

Top v kategorii