logo
Uncharted 4: A Thiefs End

Uncharted 4: A Thiefs End

96%
Uncharted 4: A Thiefs End
Krátký popis: Parametry Uncharted 4: A Thiefs End Popis produktu Dobrodružství Nathana Draka nás v sérii Uncharted provází od samé ...
Výrobce: Sony
Kategorie: Hry pro Playstation 4
Cena od:   353 Kč
Popis produktu

Parametry Uncharted 4: A Thiefs End

Popis produktu

Dobrodružství Nathana Draka nás v sérii Uncharted provází od samého začátku, tedy od roku 2007. Nathan si dal od hledání pokladů pauzu a rozhodně nemá v plánu se k tomuto oboru jen tak vrátit. Do hry však vstupuje nová postava, ztracený bratr Sam, a Nathanův názor na hledání pokladů se razantně změní. Sam se totiž dostal do potíží a potřebuje pomoc při hledání bájné pirátské kolonie. Při hraní této akční adventury se můžete těšit na, pro Uncharted typické, obrovské a krásně zpracované lokace, nový systém ovládání, propracovanou umělou inteligenci nepřátel nebo třeba na množství skrýší s nejrůznějšími poklady.

Nádherné okolí

Jedna z věcí, na kterou mohou být tvůrci série Uncharted opravdu pyšní, je její nadčasová grafika. Ta ve spojení s všudypřítomnými ukrytými poklady a částečně otevřeným světem nabízí obrovské množství tajných skrýší, které budete s radostí prohledávat. Jako bonus pro odhodlané lovce pokladů přidali vývojáři z těchto tajných skrýší dech beroucí výhled do okolí, který opravdu nenechá nikoho chladným. Vzdálenost vykreslovaného okolí totiž působí tak reálně, že budete často váhat, zda se stále jedná o hru, nebo o skvěle propracovanou cut-scénu.

Teď už skutečně naposledy

Jak bylo avizováno v předchozím díle, Nathan se rozhodl udělat za životem lovce pokladů tlustou čáru. To ale nepočítal s tím, že se v jeho dveřích objeví ztracený bratr Sam a bude potřebovat jeho pomoc při hledání dalšího, tentokrát pirátského, pokladu. Pusťte se tedy s Nathanem Drakem do dalšího společného dobrodružství a užijte si poslední výpravu s tímto novodobým Indiana Jonesem.

Hádanky pro uvolnění atmosféry

Tak jako většina akčních adventur i Uncharted 4 obsahuje množství nejrůznějších hádanek. Ty mají za úkol nejen potrénovat vaše mozkové závity a částečně ztížit průchod hrou, ale také uvolnit občas poněkud hektické tempo hry.

Top v kategorii