logo
Trefl Černý Petr: Ledové království

Trefl Černý Petr: Ledové království

85%
Trefl Černý Petr: Ledové království
Krátký popis: Popis produktu Známá dětská karetní hra Černý Petr nyní s motivy Ledového Království - Frozen. Černý Petr je oblíbená karetní hra. Základem hry, ...
Výrobce: Trefl
Kategorie: Karetní hry
Cena od:   19 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Známá dětská karetní hra Černý Petr nyní s motivy Ledového Království - Frozen.

Černý Petr je oblíbená karetní hra. Základem hry, při které jednotliví hráči tahají mezi sebou karty a hledají stejné dvojice, je neskončit v závěru s Černým Petrem v ruce. Černý Petr je karta, která nemá svoji dvojici a slouží pouze k tomu, aby na konci hry ukázala na toho, kdo je Černým Petrem. Během hry se tak lidé často snaží tuto kartu vyměnit někomu jinému.

  • Pohádka Ledové Království: Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. Na své pouti se Anna a Kristoff setkávají s podmínkami, které si nezadají s nejvyššími velehorami světa, mýtickými trolly a legračním sněhulákem Olafem, a navzdory drsným živlům se zoufale pokoušejí dosáhnout svého cíle dříve, než bude zcela pozdě.
  • Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 6 x 9 x 1cm
  • Počet hráčů: 3-6
  • Obsah balení: 25 karet v papírové krabičce

Cena je uvedena za 1 balení hračky

Hračka je vhodná pro děti od 4 let

Recenze Trefl Černý Petr: Ledové království (10)

Top v kategorii