logo
Topa Kostky dřevěné Sněhurka 12 kusů

Topa Kostky dřevěné Sněhurka 12 kusů

62%
Topa Kostky dřevěné Sněhurka 12 kusů
Krátký popis: Popis produktu Dřevěné obrázkové kubusy z Podkrkonoší. Kostky vyrobené z tradičního materiálu - dřeva - s příběhem z klasické pohádky o Sněhurce ...
Výrobce: Topa
Kategorie: Dřevěné hračky
Cena od:   117 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Dřevěné obrázkové kubusy z Podkrkonoší.

Kostky vyrobené z tradičního materiálu - dřeva - s příběhem z klasické pohádky o Sněhurce.

Skládejte spolu s dětmi a povídejte si příběh o tom, zda Sněhurka usne z otráveného jablíčka navěky nebo jí pomohou trpaslíci, a nebo zakletou Sněhurku probudí krásný princ?

Obrázkové kostky procvičí u nejmenších dětí představivost i jemnou motoriku prstů a rodiče zavzpomínají na tradiční pohádku svého mládí. Starší děti při skládání obrázků rozvíjí fantazii, orientaci a logické myšlení, a kostky motivují je k vyprávění příběhů.

Balení obsahuje 12 kostek a šest obrázkových předloh. Baleno v kartonové krabičce.

Určeno pro děti od 3 let.

TOPA Toys s.r.o. je tradiční český výrobce a dodavatel oblíbených dřevěných kostek pro děti – tzv. kubusů. TOPA Toys s.r.o. je nástupce společnosti TOFA Semily a.s., která zahájila výrobu kostek ve Staré Pace již v roce 1952. Mezi hlavní motivy patří obrázky lidových pohádek a zvířátek. Kostky se vyrábí z kvalitního, vysušeného, převážně smrkového dřeva z Podkrkonoší. Dřevěné kostky TOPA pro děti jsou zdravotně nezávadné.

Rozměr složeného puzzle 14,8 x 11,1 cm

Top v kategorii