logo
The Sims 4

The Sims 4

90%
The Sims 4
Krátký popis: Parametry The Sims 4 Popis produktu Hra simulující život, která umožňuje vytvářet a ovládat lidičky ve světě, kde ne ...
Výrobce: EA
Kategorie: Hry pro PC
Cena od:   309 Kč
Popis produktu

Parametry The Sims 4

Popis produktu

Hra simulující život, která umožňuje vytvářet a ovládat lidičky ve světě, kde neplatí žádná pravidla. Svým Simíkům můžete přizpůsobit věk, vzhled, módní vkus, styl chůze i hlas. Zároveň mají i svou osobnost, aspirace, osobnostní rysy i koníčky.Vy pak můžete ovládat jejich tělo i mysl. Pomocí režimu stavby jim pak snadno postavíte domov svých snů. Vaše rozhodnutí pak mají dopad na veškeré aspekty jejich života od narození až po dospělost. Hru si pak snadno můžete obohatit novými zážitky, stačí vybrat nového Simíka s nevídanou osobností, hotovým domem a zařízenými místnostmi.

Vylepšení Simíci

Vytvořte a ovládejte inteligentnější a emocionálně bohatší Simíky než tomu bylo v předchozích verzích, k nimž si můžete vybudovat silnější pouto.

Propracovanější osobnosti

Vaši Simové se pohybují a jednají mnohem přirozeněji, než dříve. Poznáte to na způsobu, jakým přistupují k denním povinnostem a dokonce i na pouhém způsobu chůze.Vyberte svým Simům osobnost, aspiraci a prozkoumejte jejich životní cíle skrze jejich myšlenky, společenské schopnosti, kariéru a vzpomínky.

Postavte dům snů

Vyberte ten správný pozemek, na kterém postavíte svým Simíkům dům snů. Můžete vybrat, jak budou vypadat místnosti, krajina i lokalita. Pokud se nechcete zdržovat návrhem vlastního domu, jsou pro vás k dispozici hotové domy, ze kterých je radost vybírat.

Hrajte si se životem

Můžete své Simíky provázet spletí vztahů i kariérou. Navážou přátelství na celý život, založí krásné rodiny, ale je možné, že si vytvoří i skutečné nepřátele na život a na smrt.

Cestujte do nových světů

Navštěvujte ostatní komunity a rozšiřte tak sociální vazby svého Simíka. Můžete se setkávat s kamarády v parku, nebo třeba hledat a sbírat nové předměty.

Sdílejte vše s přáteli

Sdílejte vaši domácnost s přáteli a komunitou fanoušků. Stahujte komunitní výtvory a získejte zcela nové možnosti realizace vašich tvůrčích fantazií.

Top v kategorii