logo
Sylvanian Families Vesnická Pizzeria

Sylvanian Families Vesnická Pizzeria

41%
Sylvanian Families Vesnická Pizzeria
Krátký popis: Popis produktu Vesnická Pizzerie dělá lahodné pizzy pomocí své velké pece na pizzu. Hlavní budovu můžete umístit na podlahu dvojím způsobem. Vyt ...
Výrobce: Sylvanian Families
Kategorie: Figurky a zvířátka
Cena od:   657 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Vesnická Pizzerie dělá lahodné pizzy pomocí své velké pece na pizzu. Hlavní budovu můžete umístit na podlahu dvojím způsobem. Vytvořte prostor pro venkovní terasu a umístěte zde stolek a židle.

Pizzerie obsahuje nástroje a přísady pro výrobu pizzy. Neobsahuje figurku. Místo pro lahodnou pizzu a posezení s přáteli.

Sestavte si celou ulici plnou obchodů, využijte průchozí pasáž obchodu. Kombinujte s Obchodem s potravinami (prodejné samostatně) a užijte si tak více zábavy. 

  • Historie: Postavičky Sylvanian Families byly vytvořeny v Japonsku v roce 1985 a okamžitě se staly hitem. Od té doby byly úspěšně distribuovány po celém světě. Na základě těchto postaviček byla vytvořena řada videoher, animovaných pohádek. V celém světě vyvolaly obrovské sběratelské nadšení. Postavičky Sylvanian Families byly původně lesní tvorové seskupení do rodin. Zpočátku to byli: bobři, ježci, myši, zajíci, medvědi... V posledních letech však přibyla i ostatní zvířátka jako jsou: kočky, psi, tučňáci, opice, koaly a surikaty. Ke všem těmto postavičkám je vždy možné dokoupit různé vybavení, domečky, autíčka …atd.
  • Věk: 3+
  • Materiál: plast
  • Rozměry domu: 26 x 23 x 10 cm 
  • Rozměry balení: 29 x 25 x 18 cm

 

Top v kategorii