logo
Sylvanian Families Rodina ježků

Sylvanian Families Rodina ježků

99%
Sylvanian Families Rodina ježků
Krátký popis: Sylvanian Families Rodinka ježků Originální figurky semišových zvířátek. Rodinka ježků. Děti si mohou vymyslet vlastní příběh ze světa Sylvanian Family. Obl ...
Výrobce: Sylvanian Families
Kategorie: Figurky a zvířátka
Cena od:   439 Kč
Popis produktu

Sylvanian Families Rodinka ježků

Originální figurky semišových zvířátek. Rodinka ježků.

Děti si mohou vymyslet vlastní příběh ze světa Sylvanian Family. Oblečení na postavičkách je možné svlékat a znovu oblékat. Zvířátka jsou z plastu potažené jemňounkým semišem a mají otáčecí hlavičku a všechny končetiny jsou pohyblivé.

  • Historie: Postavičky Sylvanian Families byly vytvořeny v Japonsku v roce 1985 a okamžitě se staly hitem. Od té doby byly úspěšně distribuovány po celém světě. Na základě těchto postaviček byla vytvořena řada videoher, animovaných pohádek. V celém světě vyvolaly obrovské sběratelské nadšení. Postavičky Sylvanian Families byly původně lesní tvorové seskupení do rodin. Zpočátku to byli: bobři, ježci, myši, zající, medvědi... V posledních letech však přibyla i ostatní zvířátka jako jsou: kočky, psi, tučňáci, opice, koaly a surikaty. Ke všem těmto postavičkám je vždy možné dokoupit různé vybavení, domečky, autíčka …atd.
  • Věk: 3+
  • Materiál: plast, semiš, textil
  • Počet figurek: 4
  • Výška postaviček: rodiče cca 8 cm, dítě cca 6 cm
  • Rozměry balení: 20 x 17 x 5,5 cm
Top v kategorii