logo
Sylvanian Families Rodina ježků

Sylvanian Families Rodina ježků

99%
Sylvanian Families Rodina ježků
Krátký popis: Popis produktu Sylvanian Families Rodinka ježků Originální figurky semišových zvířátek. Rodinka ježků. Děti si mohou vymyslet vlastní příběh ze ...
Výrobce: Sylvanian Families
Kategorie: Figurky a zvířátka
Cena od:   439 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Sylvanian Families Rodinka ježků

Originální figurky semišových zvířátek. Rodinka ježků.

Děti si mohou vymyslet vlastní příběh ze světa Sylvanian Family. Oblečení na postavičkách je možné svlékat a znovu oblékat. Zvířátka jsou z plastu potažené jemňounkým semišem a mají otáčecí hlavičku a všechny končetiny jsou pohyblivé.

  • Historie: Postavičky Sylvanian Families byly vytvořeny v Japonsku v roce 1985 a okamžitě se staly hitem. Od té doby byly úspěšně distribuovány po celém světě. Na základě těchto postaviček byla vytvořena řada videoher, animovaných pohádek. V celém světě vyvolaly obrovské sběratelské nadšení. Postavičky Sylvanian Families byly původně lesní tvorové seskupení do rodin. Zpočátku to byli: bobři, ježci, myši, zající, medvědi... V posledních letech však přibyla i ostatní zvířátka jako jsou: kočky, psi, tučňáci, opice, koaly a surikaty. Ke všem těmto postavičkám je vždy možné dokoupit různé vybavení, domečky, autíčka …atd.
  • Věk: 3+
  • Materiál: plast, semiš, textil
  • Počet figurek: 4
  • Výška postaviček: rodiče cca 8 cm, dítě cca 6 cm
  • Rozměry balení: 20 x 17 x 5,5 cm

Recenze Sylvanian Families Rodina ježků (6)

Top v kategorii