logo
Sylvanian Families Rodina chocolate králíků

Sylvanian Families Rodina chocolate králíků

95%
Sylvanian Families Rodina chocolate králíků
Krátký popis: Popis produktu Sylvanian Families Rodinka chocolate králíků Originální figurky semišových zvířátek. Rodinka chocolate králíků. Děti si mohou vym ...
Výrobce: Sylvanian Families
Kategorie: Figurky a zvířátka
Cena od:   418 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Sylvanian Families Rodinka chocolate králíků

Originální figurky semišových zvířátek. Rodinka chocolate králíků.

Děti si mohou vymyslet vlastní příběh ze světa Sylvanian Family. Oblečení na postavičkách je možné svlékat a znovu oblékat. Zvířátka jsou z plastu potažené jemňounkým semišem a mají otáčecí hlavičku a všechny končetiny jsou pohyblivé.

  • Historie: Postavičky Sylvanian Families byly vytvořeny v Japonsku v roce 1985 a okamžitě se staly hitem. Od té doby byly úspěšně distribuovány po celém světě. Na základě těchto postaviček byla vytvořena řada videoher, animovaných pohádek. V celém světě vyvolaly obrovské sběratelské nadšení. Postavičky Sylvanian Families byly původně lesní tvorové seskupení do rodin. Zpočátku to byli: bobři, ježci, myši, zající, medvědi... V posledních letech však přibyla i ostatní zvířátka jako jsou: kočky, psi, tučňáci, opice, koaly a surikaty. Ke všem těmto postavičkám je vždy možné dokoupit různé vybavení, domečky, autíčka …atd.
  • Věk: 3+
  • Materiál: plast, semiš, textil
  • Počet figurek: 4
  • Výška postaviček: rodiče cca 8 cm, dítě cca 6 cm
  • Rozměry balení: 20 x 17 x 5,5 cm

Recenze Sylvanian Families Rodina chocolate králíků (36)

Top v kategorii