logo
Sylvanian Families Medvídci na pláži

Sylvanian Families Medvídci na pláži

30%
Sylvanian Families Medvídci na pláži
Krátký popis: Popis produktu Tatínek medvídek Harley Farthing se synkem Vespou si v horkém letním dni vyrazili na pláž. U vody je v takovém počasí přece jen p ...
Výrobce: Sylvanian Families
Kategorie: Doplňky pro panenky
Cena od:   559 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Tatínek medvídek Harley Farthing se synkem Vespou si v horkém letním dni vyrazili na pláž. U vody je v takovém počasí přece jen příjemněji. Vespa si může zaskotačit ve vlnách, nebo si třeba postavit hrad z písku, vždyť hraček do vody a na písek si s sebou vzal spoustu. Zatímco si bude medvídek hrát, tatínek si může aspoň v klidu přečíst noviny na lehátku. Nejraději má sportovní rubriku, jen musí dávat pozor, aby při čtení neusnul a nespálil se na sluníčku. Protože trochu fouká vítr, je třeba ještě postavit zástěnu, která je před větrem ochrání. U vody také rychle vyhládne, ale to není žádný problém, protože v piknikové tašce mají spoustu dobrého jídla a pití včetně sendvičů a ovoce. A pro osvěžení také zmrzlinu, kterou má malý medvídek nejraději. Po svačině spolu medvídci ještě napíší dvě pohlednice babičce a dědečkovi a pak už hurá domů. Končí krásný den u vody v Sylvanii. A když bude medvídek hodný, možná pojedou s tatínkem zítra zase na pláž.

Noviny i pohlednice jsou součástí sady mnoha a mnoha doplňků pro pohádkový den na pláži. Medvídci Sylvanian Families tatínek (8,5 cm) a malý medvídek (7,5 cm) v plavkách jsou součástí balení. Lehátko je skládací.

Počet dílků: 2 medvídci a 20 doplňků

Nevhodné pro děti do 3 let.

Top v kategorii