logo
Sylvanian Families Karavan

Sylvanian Families Karavan

99%
Sylvanian Families Karavan
Krátký popis: Popis produktu Sylvanian Families Karavan  Obytný přívěs je připraven vyrazit na dlouhé cesty s tvojí rodinkou Sylvanian.  Karavan ...
Výrobce: Sylvanian Families
Kategorie: Doplňky pro panenky
Cena od:   1 261 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Sylvanian Families Karavan 
Obytný přívěs je připraven vyrazit na dlouhé cesty s tvojí rodinkou Sylvanian. 
Karavan nabízí opravdový komfort s kompletně vybavenou kuchyňkou, toaletou, obývacím pokojem. Navíc se dá horní díl vyklopit nahoru a rázem vznikne místo pro dvě postýlky. A když se boční stěna s kuchyňkou odkloní, všude je tolik místa! Maminka má vše po ruce, nechybí ani žehlička, kuchyňské nádobí, peřinky a pro večerní zábavu stolní hry. Úložný prostor v podlaze skrývá nejedno překvapení! Sada obsahuje 42 odplňků do karavanu. Neobsahuje postavičky a některé doplňky.
Děti si mohou vymyslet vlastní příběh ze světa Sylvanian Family.
Historie: Postavičky Sylvanian Families byly vytvořeny v Japonsku v roce 1985 a okamžitě se staly hitem. Od té doby byly úspěšně distribuovány po celém světě. Na základě těchto postaviček byla vytvořena řada videoher, animovaných pohádek. V celém světě vyvolaly obrovské sběratelské nadšení. Postavičky Sylvanian Families byly původně lesní tvorové seskupení do rodin. Zpočátku to byli: bobři, ježci, myši, zající, medvědi... V posledních letech však přibyla i ostatní zvířátka jako jsou: kočky, psi, tučňáci, opice, koaly a surikaty. Ke všem těmto postavičkám je vždy možné dokoupit různé vybavení, domečky, autíčka …atd.
Věk: 3+
Materiál: plast
Rozměry balení: 46 x 20 x 34 cm

Recenze Sylvanian Families Karavan (18)

Top v kategorii