logo
Story of Seasons: Trio of Towns

Story of Seasons: Trio of Towns

47%
Story of Seasons: Trio of Towns
Krátký popis: Popis produktu hra pro Nintendo 3DS Story of Seasons: Trio of Towns. Ujměte se vedení expandující farmy poblíž tří unikátních a vzrušujících měs ...
Výrobce: Nintendo
Kategorie: Hry pro Nintendo 3DS
Cena od:   1 099 Kč
Popis produktu

Popis produktu

hra pro Nintendo 3DS Story of Seasons: Trio of Towns. Ujměte se vedení expandující farmy poblíž tří unikátních a vzrušujících měst a vyberte si, jaký způsob života vést. Originální bestseller na poli simulátorů farmářského života se vrací, aby oslavil své dvacáté výročí se zcela novým dobrodružstvím.

Z MĚSTA NA POLE

Hráč se ujme role mladého měšťáka, který ovšem vždy toužil po životě na farmě. Sny se mají plnit a tak si pořídí obrovský pozemek, který je připraven být osazen plodinami, dekoracemi a chovat na něm můžete dobytek.

TŘI MĚSTA

Vaše nová farma je na rozcestí tří různých měst. Westown nabízí krávy a korály a má vše, co může začínající farmář chtít. Hned vedle je Lulukoko Town, přátelské místo, kde se každý cítí jako v ráji. O kousek dál je potom třetí z našich měst, Tsuyukusa, tradiční vesnice dálného východu.

ZAŽÍT ROMÁNEK

Pomáhejte obyvatelům okolních měst, setkávejte se s ostatními farmáři online či lokálně a vyměňujte si užitečné předměty. Na farmě můžete pěstovat obilí, vychovávat roztomilé mazlíčky, stát se módní ikonou a dokonce zažít románek s místními obyvateli.

Top v kategorii