logo
Star Wars: Jedi Knight Collection

Star Wars: Jedi Knight Collection

100%
Star Wars: Jedi Knight Collection
Krátký popis: Popis produktu Star Wars: Jedi Knight Collection je kompletní sada všech her ze série Jedi Knight, third-person střílečky ze světa Star Wars Exp ...
Výrobce: Disney
Kategorie: Hry pro PC
Cena od:   329 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Star Wars: Jedi Knight Collection je kompletní sada všech her ze série Jedi Knight, third-person střílečky ze světa Star Wars Expanded Universe (tedy rozšíření, které není součástí filmů). Série se zaměřuje především na Kylea Katarn, bývalého císařského důstojníka, který se stává členem Nové republiky a instruktorem na akademii Jediů.  

Celá série začala v roce 1995 s vydáním Dark Forces pro DOS, Macintosh a PlayStation. Fanoušci i hráči ji přijali s nadšením a tak následoval v roce 1997 Star Wars Jedi Knight: Dark Forces II, ve kterém se Katarn učil způsoby Jediů. V roce 1998 přišel datadisk Star Wars: Mysteries of the Sith, tentokrát jsme si mohli zahrát i za Maru Jade.  

A v roce 2002 vychází Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast poháněn tehdy novým Quake III: Team Arena enginem. No a v roce 2003 následoval Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy. Jedi Academy byla vůbec první hra v sérii, kde si hráči mohli vytvořit vlastní postavu - učně, který se přišel učit umění rytířů jedi.  

Možnost navštívit známé i neznámé místa ze světa Star Wars a potkat známé postavy.

Světelné meče! Rozšířené využívání světelného meče - jak v útoku tak v obraně.

Intenzivní Star Wars akce, která je plná nebezpečí a dobrodružství - dáte se rychlou a snadnou cestou jak kdysi Darth Vader nebo zvolíte trpělivou cestu a stanete se rytířem Jedi?

Příběh Kylea Katarn, ale i možnost vytvoření si vlastní postavy (Jedi Academy).

Multiplayer a velké množství všemožných módů.

Star Wars: Jedi Knight Collection obsahuje:  

  • Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy
  • Star Wars Jedi Knight: Mysteries of the Sith
  • Star Wars: Dark Forces
  • Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast
  • Star Wars Jedi Knight: Dark Forces II.

Recenze Star Wars: Jedi Knight Collection (1)

Top v kategorii