logo
Smoby Rychlovarná konvice mini Tefal

Smoby Rychlovarná konvice mini Tefal

80%
Smoby Rychlovarná konvice mini Tefal
Krátký popis: Smoby Tefal Mini Rychlovarná konvice Věrná mini kopie skutečné rychlovarné konvice Tefal. Dětská konvice se zvukem imitace varu vody. Víčko lze odklopit. Lz ...
Výrobce: Smoby
Kategorie: Dětské kuchyňky
Cena od:   149 Kč
Popis produktu

Dětská rychlovarná konvice Mini Tefal je moderní hračka pro děti, která se výborně hodí do každé dětské kuchyňky. Je provedena v kombinaci bílé a žluté barvy. Dětská rychlovarná konvice je zhotovena z pevného a odolného plastu, je lehká a praktická. Díky zaobleným hranám je také velmi bezpečná a je ergonomicky tvarovaná pro co nejlepší uchopení. Na boku konvice je žluté logo mini Tefal. Víko konvice se dá odklopit jako u klasické rychlovarné konvice. Tyto a jiné detaily skvěle podtrhují její realistický vzhled.

Rozměry dětské konvice mini Tefal jsou 11,8*6,8*13,8 cm. Konvice potěší všechny děti, které se rádi hrají v kuchyňce, a stane se nedílnou součástí každé dětské kuchyňky. Výborně se také hodí k čajovým setem. Hrou s hračkami, které připomínají reálně domácí spotřebiče, se dítě učí, jak se používají, rozvíjí si motoriku a osvojuje si znalosti fungování věcí. Smoby je francouzský výrobce dětských hraček, který je známý certifikáty kvality. Produkty Smoby splňují přísné evropské normy a jsou zárukou spolehlivosti.

Top v kategorii