logo
Smoby Minikiss Baby Walker 2v1

Smoby Minikiss Baby Walker 2v1

96%
Smoby Minikiss Baby Walker 2v1
Krátký popis: Smoby dětské chodítko a kočárek Minikiss pro panenku v jednom je skvělá pomůcka a zároveň hračka pro děti již od 12 měsíců. Výška rukojeti kočárku je 47 cm. ...
Výrobce: Smoby
Kategorie: Kočárky pro panenky
Cena od:   699 Kč
Popis produktu

Smoby dětské chodítko a kočárek Minikiss pro panenku v jednom je skvělá pomůcka a zároveň hračka pro děti již od 12 měsíců. Výška rukojeti kočárku je 47 cm. Dítě ho používá jako kočárek pro panenku, a zároveň se o stabilní a pevný kočárek může bezpečně opírat. Takto si děti posilují nožky a zároveň se hrají. Dětský kočárek a chodítko má praktickou brzdu na předních kolech, která zabrání vozíku aby převrženo. Pokud přední kola zaregistrují prázdno pod koly, automaticky zabrzdí a nepustí dítě dále (například před schody). Chodítko a kočárek je vhodný pro panenku s rozměrem 42 cm.

Vysoká bezpečnost je zaručena i díky široce rozloženým kolům, které kočárku pro panenku zaručují bezpečný chod bez nehody. Kočárek pro panenku Minikiss má oválný tvar, a proto je pro dítě bezpečný. Oblé tvary dávají celkovému designu velmi jedinečný ráz. Dětský kočárek je proveden v růžové barvě v kombinaci s bílou a zeleným detailům na rukojeti a kolech. Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Má pevné plastové kola.

Produkt je vyroben z kvalitních plastových materiálů vysoké odolnosti. Zároveň jsou jemné a sametové na dotek. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Panenka může být vymyšleným přítelem dítěte, se kterým si vytvoří svůj vlastní svět. Seznamuje se s lidskými city, hraje se na maminku a přitom napodobuje dospělé. Rozměry kočárku pro děti jsou 51*47*43 cm. Je to jedinečná hračka a zároveň pomůcka pro děti při jejich prvních krůčcích.

Top v kategorii