logo
Smoby M&B Kávový porcelánový servis Máša a medvěd

Smoby M&B Kávový porcelánový servis Máša a medvěd

22%
Smoby M&B Kávový porcelánový servis Máša a medvěd
Krátký popis: Popis produktu Dětský porcelánový servis pro panenky a všechny malé hospodyňky s pohádkovým motivem Máši a medvěda. Obsahuje sadu 4 šálků s podš ...
Výrobce: Smoby
Kategorie: Dětské kuchyňky
Cena od:   299 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Dětský porcelánový servis pro panenky a všechny malé hospodyňky s pohádkovým motivem Máši a medvěda. Obsahuje sadu 4 šálků s podšálky, konvičku na kávu nebo čaj s víčkem a cukřenku s víčkem.

Každá malá kuchařinka chce mít vlastní nádobíčko, aby mohla svým panenkám nebo mamince připravit výborné jídlo. Upečte bábovku nebo prostě jen rozbalte a naservírujte sušenky a využijte tyto krásné šálky k odpolední svačince vašich dětí. Tento servis lze stejně dobře použít na čaj nebo kakao, které mají děti rády. Nechte své děti, aby vás při svačině obsloužily. Budete tak rozvíjet nejen jejich motoriku, ale také se přiučí něco ze stolování a slušného chování. Učte své děti formou hry a výsledky vašeho snažení vás překvapí.

Máša a medvěd je ruský animovaný seriál pro děti. Pojednává o příhodách nezbedného děvčátka jménem Máša a medvěda Míši, bývalého cirkusového artisty, který hledá v lese zasloužený odpočinek. 

  • Rozměry dětské hračky (š v h): 25 x 21 x 5cm
  • Materiál: porcelán
  • Obsah balení: malý hrníček - šálek 4ks, podšálek 4ks, čajová konvička 1ks, cukřenka 1ks

Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Top v kategorii