logo
Smoby Kuchyňka Tefal Studio Magic bubble elektronická

Smoby Kuchyňka Tefal Studio Magic bubble elektronická

63%
Smoby Kuchyňka Tefal Studio Magic bubble elektronická
Krátký popis: Popis produktu Dětská kuchyňka Tefal Studio od francouzského výrobce Smoby je dokonalou kuchyňkou pro holčičku či chlapečka vhodná od 3 let. Je ...
Výrobce: Smoby
Kategorie: Dětské kuchyňky
Cena od:   1 798 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Dětská kuchyňka Tefal Studio od francouzského výrobce Smoby je dokonalou kuchyňkou pro holčičku či chlapečka vhodná od 3 let. Je provedena v dynamicky elegantní barevné kombinaci královské fialové, šedé, bílé a svěží zelené barvy. Tato barevná kombinace patří k posledním módním trendům ve francouzské bytové módě a architektuře. Smoby kuchyňka pro děti Tefal Studio je pěkná a netradiční kuchyňka, která má realistické provedení. Výhodou této kuchyňky je přístupnost z každé strany, a tak je vhodná na hru pro více dětí. Společnou hrou si dětičky rozvíjejí komunikační schopnosti a napodobují dospělé. Kuchyňka je přizpůsobena úchyty, knoflíky a nářadím drobným dětským ručkám. Děti si hrou tříbí motorické schopnosti, hmatovou citlivost a koordinaci pohybů a hra s kuchyňkou je pro ně velká zábava. Kuchyňka Smoby je vybavena až 26 ks doplňků.

Mezi ně patří talířky s příbory, kuchyňské nářadí kouzelný hrnec s poklicí, náhradní kapsle do kávovaru, pánev na vyhazování placek, šálky na kávu a sklenice na sodu a odkapávač do myčky nádobí. Kuchyňka Smoby Tefal Studio má speciální magické vlastnosti. Nalijte vodu do kouzelného hrnce a po postavení na sporák se objeví kouzelné bubliny. Děti si mohou trénovat profesionální vyhazování placek se speciální pánví. Tato elektronická kuchyňka pro děti má celkovou výšku 100 cm. Její rozměry jsou 49*47*100 cm. Dětská kuchyňka je vybavena spotřebiči, jako v reálné kuchyni. V troubě si mohou upéct chutný koláček, a pak umýt nádobí v dětské myčce nádobí umístěné přímo pod troubou. Kuchyňka má i ledničku, která představuje i úložný prostor na potraviny. Pracovní deska kuchyňky sestává z elektrického sporáku se dvěma plotýnkami, dřezu na mytí a jídelního stolu. Stůl slouží dětem na prostírání a stolování. Nad pracovní deskou se tyčí stojan, kde si děti najdou sódovač na vyrábění sody a espresso kávovar s výměnnými kapslemi.

Sódovač vydává relistických zvuky Cric Cric. V horní části stojanu je aplikován dětský digestoř, na který si děti zavěsí kuchyňské nářadí. Kuchyňka má množství úložného prostoru. Hra s dětskou kuchyňkou děti neomrzí celé hodiny a rádi se s ní hrají dlouhá léta. Díky odolným plastovým materiálům bude kuchyňka Smoby stále krásná a jako první den po vybalení. Plastový materiál, ze kterého je kuchyňka vyrobena je jemný a sametový k dětským rukám. Kuchyňka je stabilní a má oblé hrany, díky tomu je bezpečná pro každé dítě. Dětská kuchyňka SMOBY Tefal Studio je středních rozměrů a proto nezabírá mnoho místa. Společnost Smoby je dlouholetým výrobcem kvalitních dětských hraček té nejvyšší kvality a nejmodernějšího designu. Produkty Smoby splňují přísné evropská kritéria. Elektronická dětská kuchyňka funguje na dvě AA LR6 1,5 V baterie, které jsou součástí balení. Při této kuchyňce se každé dítě stane malý šéfkuchařem nebo šéfkuchařkou. Tak co vám vaše ratolesti uvaří dnes?

Funkce a vlastnosti

 • zabudovaný elektronický modul
 • elektronická kuchyňka na 2 AA baterie
 • magický hrnec s bublinkami (bublání vody v hrnci)
 • kouzelná pavnica s plackou na vyhazování
 • 26 doplňků
 • espresso kávovar s kapslemi
 • sódovač se zvukem Cric Cric
 • myčka nádobí s odkapávačem
 • od 3 let
 • francouzský výrobek Smoby
 • vhodné pro dívky a chlapce
 • celková výška 100 cm

Recenze Smoby Kuchyňka Tefal Studio Magic bubble elektronická (2)

Top v kategorii