logo
Smoby Kombinovaný kočárek Maxi Cosi pro panenky

Smoby Kombinovaný kočárek Maxi Cosi pro panenky

94%
Smoby Kombinovaný kočárek Maxi Cosi pro panenky
Krátký popis: Kombinovaný kočárek pro panenky v novém barevném provedení lze používat jako sportovní kočárek. Nasazením korbičky získáte kočárek hluboký. Korbičku lze tak ...
Výrobce: Smoby
Kategorie: Kočárky pro panenky
Cena od:   1 299 Kč
Popis produktu

Smoby dětský kočárek Maxi-Cosi & Quinny 3v1 je praktická trojkombinace hlubokého kočárku pro panenku, sportovního kočárku-buginy s hlubokým nosítkem nebo jeho vaničku může dítě využít jako postýlku na spaní, či praktickou kolébku na kolečkách pro panenku. Jeho barevné provedení je ve velmi přitažlivé kombinaci růžové, šedé a oranžové barvy. Je to skvělá hračka jako doplněk pro panenku. Děti se rádi procházejí se svou panenkou venku v parku, nebo ji rádi uspávají v praktické kolébce. Vanička kočáru se dá využít i jako postýlka pro panenku do dětského pokoje. Kočárek pro panenku je určen pro každou panenku s výškou 42 cm. Kolečka kočárku jsou gumové. Přední kolo kočárku je silné a dvojité, proto je kočárek stabilní a snadno se s ním manipuluje. Máotočné přední kolo, které se otáčí od 360 stupňů. Kočárek má pevnou kovovou konstrukci v kombinaci s plastem, je lehký a zároveň stabilní. Panenka má bezpečnostní pás oranžové barvy, aby nevypadla.

Když se sportovní část vaničky složí do vodorovné polohy a upevní se na ni vanička, kočárek se promění na tradiční hluboký kočárek, se sklopnou stříškou. Má ergonomicky tvarovanou ručku, ideální pro děti od 3 let. Výška madla od země je 70 cm a délka vaničky je 50 cm. Hluboká část vaničky se díky držáku snadno přenáší. Má realistický vzhled jako opravdový kočárek pro děti. Dětský kočárek pro panenku Smoby Maxi Cosi & Quinny 3v1 je pohodlný, a plastové sedadlo je potažené speciálním textilem s bezpečnostním pásem. Autosedačka má nastavitelnou rukojeť. Kočárek pro panenku je kvalitní francouzský výrobek, vyrobený s citem pro francouzský design, s pevnou kovovou konstrukcí, v kombinaci s odolnými plasty. Kočárek se jednoduchým způsobem lze poskládat a vzít kamkoliv s sebou. Nezabírá tak mnoho místa. Panenka není součástí produktu.

Plastový materiál je kvalitní a sametový na dotek. Je to realistická replika opravdového dětského kočárku. Děti milují hru s panenkou, rádi ji koupi, převlékají, krmí, uspávají nebo kočárku. Dětský kočárek pro panenku je skvělý doplněk pro každou malou princeznu, která chce svou panenku vzít na procházku. Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Panenka může být vymyšleným přítelem dítěte, se kterým si vytvoří svůj vlastní svět. Seznamuje se s lidskými city, hraje se na maminku a přitom napodobuje dospělé. Rozměry produktu jsou 49*41*70 cm. Ať už doplněk dítě využívá jako sportovní kočárek, tradiční hluboký kočárek nebo lehkou buginu, zažije s ním množství zábavy.

Vlastnosti krásný kočárek pro panenku 3v1 hluboký kočárek, bugina a autosedačka dá se také využít jako postýlka nebo houpačka na kolečkách dvojité přední kolečko pro snadné ovládání multifunkční využití něžné dívčí barvy vhodný od 3 let pro panenku s výškou 42 cm s gumovými kolečky odolnákovová konstrukce v kombinaci s plastem kvalitní francouzský výrobek

Top v kategorii