logo
Smoby Kávový porcelánový set Ledové království

Smoby Kávový porcelánový set Ledové království

56%
Smoby Kávový porcelánový set Ledové království
Krátký popis: Popis produktu Krásný dětský porcelánový servis pro děti s princeznami z pohádky Ledové královstí. Obsahuje sadu 4 šálků s podšálky, konvičku na ...
Výrobce: Smoby
Kategorie: Dětské kuchyňky
Cena od:   249 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Krásný dětský porcelánový servis pro děti s princeznami z pohádky Ledové královstí. Obsahuje sadu 4 šálků s podšálky, konvičku na kávu nebo čaj s víčkem a cukřenku s víčkem.

Upečte bábovku nebo prostě jen rozbalte a naservírujte sušenky a využijte tyto krásné šálky k odpolední svačince vašich dětí. Tento servis lze stejně dobře použít na čaj nebo kakao, které mají děti rády. Nechte své děti, aby vás při svačině obsloužily. Budete tak rozvíjet nejen jejich motoriku, ale také se přiučí něco ze stolování a slušného chování. Učte své děti formou hry a výsledky vašeho snažení vás překvapí.

  • Pohádka Ledové Království: Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. Na své pouti se Anna a Kristoff setkávají s podmínkami, které si nezadají s nejvyššími velehorami světa, mýtickými trolly a legračním sněhulákem Olafem, a navzdory drsným živlům se zoufale pokoušejí dosáhnout svého cíle dříve, než bude zcela pozdě.
  • Rozměry balení (š v h): 25 x 21 x 5,2cm
  • Materiál: porcelán
  • Obsah balení: 4x šálek, 4x podšálek, konvička 1x + víčko, cukřenka 1x + víčko

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky

Hračka je vhodná pro děti od 3 let -dm-  

Top v kategorii