logo
Smoby detská pracovná dielňa Black+Decker so 79 doplnkami+elektronická kotúčová píla+elektronická vŕtačka

Smoby detská pracovná dielňa Black+Decker so 79 doplnkami+elektronická kotúčová píla+elektronická vŕtačka

53%
Smoby detská pracovná dielňa Black+Decker so 79 doplnkami+elektronická kotúčová píla+elektronická vŕtačka
Krátký popis: Popis produktu Set hraček dětská pracovní dílna, elektronická pila a vrtačka Black+Decker tvoří úžasnou a velmi atraktivní sadu hraček, která se ...
Výrobce: Smoby
Kategorie: Dětské nářadí a nástroje
Cena od:   2 269 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Set hraček dětská pracovní dílna, elektronická pila a vrtačka Black+Decker tvoří úžasnou a velmi atraktivní sadu hraček, která se hodí pro všechny malé chlapce od 3 let. Tyto krásné hračky pocházejí od spolehlivého francouzského výrobce Smoby, který ve svých hračkách spojuje francouzský cit pro krásu a jedinečnost s léty ověřenou kvalitou a zaručenou bezpečností během her vašich ratolestí. Realistický design, propracované detaily a velké množství doplňků dělají dílnu Black+Decker opravdu jedinečnou a originální. Pila a vrtačka vypadají jako opravdové, skvěle zapadnou do pracovní dílny vašich malých opravářů. Pracovní dílnička s elektronickou pilou a vrtačkou jsou výborným dárkem pro každého chlapečka.

Dětská pracovní dílna Black+Decker Smoby

Smoby pracovní dílna Black+Decker je krásná hračka pro malé opraváře, vhodná od 3 let. Zahrnuje v sobě množství funkcí a doplňků, díky čemuž je zárukou hodin plných zábavy a kutilství pro opraváře. Mezi 79 doplňky najdete 7 pracovních nástrojů jako kladivo, šroubovák, kleště, klíče a pilu, 20 šroubů, pravítko. Na dílně pro chlapce najdete řadu úložných prostorů a boxů pro drobné šrouby a jiné nezbytné nářadí pro opraváře. Pracovní stůl pro chlapce má 4 stabilní nohy a je vyroben z kvalitního plastu s hladkým povrchem. K hračce se dají stáhnout zdarma zábavné aplikace pro Android a IOS.

Je velmi důležité vést malé děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Hravým způsobem se tak přibližují k světu dospělých, zkoušejí a objevují, co v sobě zahrnuje život takového opraváře. Prostřednictvím dětské dílny se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti. Používáním nástrojů se podporuje i rozvoj logického myšlení a koncentrace. Když se děti hrají na opravy v domě nebo venku, rozvíjejí tím i svou fantazii a kreativitu. Objevují, zkoumají, opravují, rozebírají, skládají. Všechny tyto možnosti na hru, zábavu a hravé učení poskytuje tato úžasná opravářská sada pro chlapce Smoby s originálním designem.

Dětská motorová pila Black+Decker Smoby elektronická se zvuky

Smoby dětská pila Black+Decker je pěkná elektronická hračka s realistickým designem pro malé opraváře ve věku od 3 let. Elektronická motorová pila pro hry chlapce vydává zvuky jako opravdová pila, proto se chlapci cítí, jako kdyby se hráli s reálným nástrojem. Je maximálně bezpečná, vyrobená z kvalitního materiálu, se sametově jemným povrchem. Dětská pila je úžasná hračka, se kterou se malí chlapci zabaví dlouhé hodiny. Hrou se mohou hodně naučit o tom, jak se používají pracovní nástroje a co vše je potřeba na různé opravy. Hravým způsobem se tak přibližují ke skutečnému světu, zkoušejí a objevují, co v sobě zahrnuje život takového opraváře. Prostřednictvím dětské elektronické pily se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti.

Dětská vrtačka Black+Decker Smoby elektronická se zvukem a světlem

Smoby dětská vrtačka Black+Decker je pěkná elektronická hračka pro malé opraváře s realistickým designem. Elektronická vrtačka pro chlapce vydává zvuky jako opravdová vrtačka a kromě toho ještě i svítí, takže kluci mají pocit, že manipulují s opravdovou vrtačkou. Přichází v balení s 3 nástavci na vrtání, pro ještě realističtější pocit během hry. Chlapecká elektronická hračka je vhodná již od 3 let. Dětská vrtačka je úžasná hračka, se kterou se malí chlapci zabaví dlouhé hodiny. Mohou se hodně naučit o tom, jak se používají pracovní nástroje a co vše je potřeba na různé opravy. Malí výmyselníci se velmi rádi hrají s pracovními nástroji, protože se při takové hře cítí jako dospělí. Vrtačka se skvěle hodí do pracovní dílny Smoby, spolu přicházejí ve výhodné cenové nabídce.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Je to plast sametový na dotek. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, proto všechny hračky splňují všechna kritéria bezpečnosti. Všechny dětské hračky od výrobce Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her chráněny před poraněním. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují dětskou představivost, jsou veselé a zářivé. Barevné hračky upoutají každé dítě, jsou hračky Smoby nejlepším dárkem pro nejmenší děti. Dětské pracovní nástroje vyrobené v licenci Black+Decker získáte navíc pro vašeho malého opraváře za výhodnou cenu.

Top v kategorii