logo
Smoby Black&Decker Vrtačka Aku Šroubovák

Smoby Black&Decker Vrtačka Aku Šroubovák

91%
Smoby Black&Decker Vrtačka Aku Šroubovák
Krátký popis: Popis produktu Dětský šroubovák Black&Decker je úžasný doplněk do dětského pracovní dílny nebo k pracovnímu stolku Smoby. Každý malý opravář se ...
Výrobce: Smoby
Kategorie: Dětské nářadí a nástroje
Cena od:   289 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Dětský šroubovák Black&Decker je úžasný doplněk do dětského pracovní dílny nebo k pracovnímu stolku Smoby. Každý malý opravář se potěší praktickému nástroji, který má navíc zvukové efekty. Šroubovák je elektronický a funguje na baterky. Zapíná se spínačem na boku a dítě si s ním může šroubovat cokoliv. Je to skvělý doplněk k pracovním dílničky od společnosti Smoby. Je vhodný pro děti ve věku od 3 let.

Dětský elektronický šroubovák Black&Decker od francouzského výrobce Smoby splňuje nejpřísnější evropské standardy. Je vyroben z kvalitních plastů, které jsou odolné a příjemné na dotek. Zaoblené tvary navíc zvyšují bezpečnost při hře. Šroubovák je ergonomicky vytvořen tak, aby přesně zápas do dětské ruky a dítě jej tak vědělo správně uchopit. Při hře vydává zvukové efekty, které umocňují zážitek ze hry. Dítě si manipulací se šroubovákem zlepší jemnou motoriku, která je velmi důležitá a navíc se přitom i dobře zabaví.

Recenze Smoby Black&Decker Vrtačka Aku Šroubovák (6)

Top v kategorii