logo
Smoby Black&Decker Šroubovák vrtačka a příslušenství

Smoby Black&Decker Šroubovák vrtačka a příslušenství

81%
Smoby Black&Decker Šroubovák vrtačka a příslušenství
Krátký popis: Popis produktu Smoby dětská mechanická vrtačka Black&Decker je moderní a pěkně udělaná hračka. Je ideální pro chlapečka, kteří rád pomáhá otci p ...
Výrobce: Smoby
Kategorie: Dětské nářadí a nástroje
Cena od:   197 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Smoby dětská mechanická vrtačka Black&Decker je moderní a pěkně udělaná hračka. Je ideální pro chlapečka, kteří rád pomáhá otci při práci a miluje hru s domácím nářadím. Vrtačka je vyrobena z kvalitního materiálu. Jde o plast, který je sametový na dotek, ale přitom je i velmi odolný a dlouho vydrží. Tvarem je přizpůsobena pro malou ruku dítěte, které ji může správně uchopit a hrát se s ní. Je v černo červené barevné kombinaci a připomíná skutečnou vrtačku. Tato dětská vrtačka je mechanická a snadno se ovládá. Stačí mačkat tlačítko na rukojeti a mechanická hlavice vrtačky se začne otáčet.

Při hře vydává zvuky, a proto se dítě bude cítit jako skutečný kutil. K vrtačce jsou také 2 cihličky s otvory na montování 2 šroubů, které jsou také součástí vrtačky. Při takové hře si dítě vytříbit jemnou motoriku a manuální zručnost, která je v pozdějším věku velmi důležitá. Dětská mechanická vrtačka Black&Decker je důmyslná hračka od francouzského výrobce Smoby a splňuje nejpřísnější evropské kritéria. Dítě se s touto hračkou do sytosti zabaví a něco se i naučí. Vhodná je pro děti ve věku 3 let. V případě potřeby se dá jednoduše schovat. Její rozměry jsou 26*6*26 cm.

Recenze Smoby Black&Decker Šroubovák vrtačka a příslušenství (6)

Top v kategorii