logo
Smoby Black&Decker sada nářadí opasek

Smoby Black&Decker sada nářadí opasek

92%
Smoby Black&Decker sada nářadí opasek
Krátký popis: Popis produktu SMOBY dětské pracovní nářadí na opasku Black&Decker je moderní a praktická hračka pro malého kutila. Je vhodná pro chlapce, kteří ...
Výrobce: Smoby
Kategorie: Dětské nářadí a nástroje
Cena od:   319 Kč
Popis produktu

Popis produktu

SMOBY dětské pracovní nářadí na opasku Black&Decker je moderní a praktická hračka pro malého kutila.

Je vhodná pro chlapce, kteří rádi sledují otců při práci a při hře jejich napodobují. S páskem si budou připadat jako opravdoví dělníci. Díky němu mohou mít všechno vždy po ruce. Je hezký a díky nastavitelné přezce se může přizpůsobit na obvod pasu dítěte. Po ruce bude mít nářadí jako kladívko, rolovací metr, šroubovák, kombinačky, ruční pilu či francouzský klíč. Převedeny je v červené a stříbrné barevné kombinaci, což mu dodává vzhled skutečného nářadí.

Hra s takovou hračkou rozvíjí u dětí fantazii a také manuální zručnost a jemnou motoriku, která je v pozdějším věku velmi důležitá.

Rolovací metr přiučí dítě základem metrického systému a buduje u něj smysl pro detailní práci.

Nářadí je vyrobeno z kvalitního plastu, který je sametový na dotek, ale přitom je i velmi odolný a dlouho vydrží. Je vytvarované tak, aby ho vědělo dítě s jistotou a správně uchopit a hrát se s ním.

Dětské pracovní nářadí na opasku Black&Decker je krásná hračka pro chlapce od francouzského výrobce SMOBY, který splňuje nejpřísnější evropské standardy. Hračka je vhodná pro děti ve věku od 3 let. Rozměry jsou 4*44*28 cm.  

Recenze Smoby Black&Decker sada nářadí opasek (16)

Top v kategorii