logo
Smoby Black&Decker quatro set s nástavci elektrický

Smoby Black&Decker quatro set s nástavci elektrický

86%
Smoby Black&Decker quatro set s nástavci elektrický
Krátký popis: Popis produktu Smoby elektronický Black&Decker Quatro set 3v1 je propracovaná, praktická a designově pěkná hračka pro chlapce, kteří se rádi hra ...
Výrobce: Smoby
Kategorie: Dětské nářadí a nástroje
Cena od:   424 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Smoby elektronický Black&Decker Quatro set 3v1 je propracovaná, praktická a designově pěkná hračka pro chlapce, kteří se rádi hrají na malé kutily. Je opravdu multifunkční hračka, protože disponuje třemi vyměnitelnými hlavicemi, přičemž každá plní jinou funkci. Je to ruční pila, vrtačka i bruska v jednom univerzálním podání. S touto hračkou se z chlapce stane opravdový malý kutil. Vyrobena je z kvalitních plastů, které jsou velmi odolné a dlouho vydrží, ale zároveň jsou příjemně na dotek a šetrné k pokožce dítěte. Ergonomicky je přizpůsobena na malou ručičku dítěte.

Proto ho může s jistotou a správně uchopit. Funguje na baterky a při hře vydává zvukové efekty, které děti milují a ještě více umocní zážitek ze hry. Hra s takovou hračkou u dětí rozvíjí manuální zručnost a jemnou motoriku, která je v dospělosti velmi důležitá. Vyrobena byla francouzskou společností Smoby, jejíž dlouholetá tradice ve výrobě hraček garantuje nejvyšší evropskou kvalitu. Vhodná je pro děti ve věku od 3 let. Je provedena v pěkné červené a černé barevné kombinaci, což jí dodává moderní vzhled. Její rozměry jsou 17,5*5*20 cm.

Recenze Smoby Black&Decker quatro set s nástavci elektrický (2)

Top v kategorii