logo
Smoby Black&Decker Box s nářadím 2v1

Smoby Black&Decker Box s nářadím 2v1

20%
Smoby Black&Decker Box s nářadím 2v1
Krátký popis: Popis produktu Smoby pracovní dílna v kufříku Black&Decker je novinka mezi hračkami pro kluky. Je to ideální hračka pro malé kutily. Její kouzlo ...
Výrobce: Smoby
Kategorie: Dětské nářadí a nástroje
Cena od:   569 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Smoby pracovní dílna v kufříku Black&Decker je novinka mezi hračkami pro kluky. Je to ideální hračka pro malé kutily. Její kouzlo spočívá v jednoduchosti, praktičnosti a přenosnosti. Kufřík mě ručku a je lehký, takže malý kutil si může svou dílničku brát všude s sebou. Po otevření se kufřík promění na malou dílnu, kde je malý svěrák a mnoho druhů nářadí, jako například kladívko, francouzský klíč, šroubovák, šrouby a mnoho jiného - celkem až 18 doplňků. Dítě může zapojit naplno svou fantazii a vytvářet pomocí nářadí vytvářet různé tvary. Na bocích pracovní dílničky jsou dva výsuvné panely na odložení nářadí. V kufříku pro opraváře si dítě může nosit i jiné hračky. Dá se jednoduše uzamknout a uložit. Je velmi kompaktní a snadno se v případě potřeby schová.

Rozměry jsou 32*44*42 cm. Celý kufřík je vyroben z kvalitních plastů, které jsou odolné a velmi příjemné na dotek. Při výrobě se dbalo na bezpečnost, a proto jsou všechny tvary zaoblené. Převeden je v červené a černé barevné kombinaci. Dílna uvnitř kufříku je stříbrná. Nářadí je ergonomicky vyřešeno tak, aby přesně pasovalo do malých rukou a dítě vědělo každou hračku správně uchopit a zacházet s ní. Pracovní dílna v kufříku je krásná, malá, ale bohatá hračka od francouzského výrobce Smoby, který je garancí té nejvyšší kvality. Hra s ní vyvíjí jemnou motoriku a cit pro kompozici. Zapojuje prostorové vidění a tříbí svou manuální zručnost. Podporuje tvořivost a nutí dítě zapojit fantazii. S touto hračkou si dítě užije dlouhé hodiny zábavy a hodně se naučí.

Top v kategorii