logo
Smart Tučňáci na ledu hra

Smart Tučňáci na ledu hra

95%
Smart Tučňáci na ledu hra
Krátký popis: Pět tučňáků se pohybuje po ledové ploše. Ledové kry se posouvají a srážejí a tučňáci na nich tancují a kloužou všemi směry. Dokážete prolomit ledy a posklád ...
Výrobce: Mindok
Kategorie: Hlavolamy
Cena od:   369 Kč
Popis produktu

Pět tučňáků se pohybuje po ledové ploše. Ledové kry se posouvají a srážejí a tučňáci na nich tancují a kloužou všemi směry. Dokážete prolomit ledy a poskládat všechny kry na herní desku? A budou všichni tučňáci na správných místech? Tučňáci na ledu je logická hra, která vás nenechá chladnými. Pro každého hráče je to dvojitá výzva. Je třeba nejen umístit všechny dílky na správná místa, ale také vybrat pro každý dílek ten správný tvar.

Tato hra rozvíjí logické myšlení, prostorovou představivost, koncentraci a plánování.

  • Hra obsahuje herní desku, 5 herních dílků, knížku zadání a řešení. Zadání jsou rozdělena do 4 úrovní podle náročnosti: starter (zadání 1-15), junior (zadání 16-30), expert (zadání 31-45) a nejnáročnější Master (zadání 46-60).
  • Jak se hraje: Vyberte si zadání z knížky zadání. Umístěte 5 dílků na herní desku tak, aby všichni tučňáci byli na místech zobrazených v zadání. Nezapomeňte, že můžete měnit tvar každého dílku! Vyřešili jste rébus! Každý rébus má pouze jedno řešení.

Hra je vhodná pro děti od 6 let a je určená pro jednoho nebo více hráčů.

Top v kategorii