logo
Small foot Kytara přírodní

Small foot Kytara přírodní

90%
Small foot Kytara přírodní
Krátký popis: Popis produktu LEGLER - DĚTSKÁ DŘEVĚNÁ KYTARA   Kytara z lakovaného dřeva V přírodní barvě  je určená pro malé muzikanty, kteří na ní mohou zahr ...
Výrobce: Legler
Kategorie: Hudební nástroje pro děti
Cena od:   499 Kč
Popis produktu

Popis produktu

LEGLER - DĚTSKÁ DŘEVĚNÁ KYTARA  

Kytara z lakovaného dřeva V přírodní barvě  je určená pro malé muzikanty, kteří na ní mohou zahrát své první akordy. Tato kytara reálně odpovídá klasické kytaře. Součásti balení je i trsátko, struny jsou kovové.

Hračka je určená pro rozvíjení hudebního talentu děti a jejich sluchového vnímání. Je ideální pro procvičení jemné motoriky.

Detailní zpracování s důrazem a pěkný zvuk - to vše v německé produkci firmy Legler, která patří mezi jedničky na drhu s dřevěnými hračkami.  

Rozměry:

  • 65 x 22 x 5,5 cm,
  • váha: 0,7 kg.

 

Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky Leglerřady Small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.  

Určeno dětem od 3 let, má bezpečnostní certifikát CE a splňuje normu EN 71. Vyrobeno v Německu.

Recenze Small foot Kytara přírodní (2)

Top v kategorii