logo
Small Foot Dřevěný xylofón bílý

Small Foot Dřevěný xylofón bílý

93%
Small Foot Dřevěný xylofón bílý
Krátký popis: Popis produktu Rozměry: 26,5x10,5x4,5 cm Věk: 18m+ S tímto jasně zbarveným xylofonem z FSC® 100% certifikovaného dřeva získají děti sv ...
Výrobce: Legler
Kategorie: Hudební nástroje pro děti
Cena od:   229 Kč
Popis produktu

Popis produktu

  • Rozměry: 26,5x10,5x4,5 cm
  • Věk: 18m+

S tímto jasně zbarveným xylofonem z FSC® 100% certifikovaného dřeva získají děti své první zkušenosti ve světě zvuků. Ve chvíli, kdy mladí hudebníci udeří jednotlivými paličkami, mohou trénovat své sluchové vnímání a budou se těšit na hraní nových melodií. Rozvíjí nejen kreativitu, ale i obratnost při použití paliček. Součásti balení je také několik notových listů, které umožňují naučit se hudbu, přičemž noty a linky jsou označeny ve stejných barvách. Barevný hudební nástroj pro chlapce a dívky.

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Recenze Small Foot Dřevěný xylofón bílý (2)

Top v kategorii