logo
SMALL FOOT BY LEGLER Dřevěný Květinový ráj

SMALL FOOT BY LEGLER Dřevěný Květinový ráj

59%
SMALL FOOT BY LEGLER Dřevěný Květinový ráj
Krátký popis: Popis produktu Rozměr balení: 55x36x60 cm Věk: 3+ Luxusním dřevěný domeček má odjímatelnou střechu, kterou lze využít jako předzahrádk ...
Výrobce: Legler
Kategorie: Domečky pro panenky
Cena od:   3 754 Kč
Popis produktu

Popis produktu

  • Rozměr balení: 55x36x60 cm
  • Věk: 3+

Luxusním dřevěný domeček má odjímatelnou střechu, kterou lze využít jako předzahrádku. Součástí domečku jsou panenky a 23 ks nábytku.

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Top v kategorii