logo
Simba Pianko s veselými postavami

Simba Pianko s veselými postavami

90%
Simba Pianko s veselými postavami
Krátký popis: Popis produktu Tento klavírek je hračka vhodná už pro nejmenší děti. Je krásně barevný, po stisku tlačítek vydává různé tóny, a tím seznamuje va ...
Výrobce: Simba Toys
Kategorie: Hudební nástroje pro děti
Cena od:   477 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Tento klavírek je hračka vhodná už pro nejmenší děti. Je krásně barevný, po stisku tlačítek vydává různé tóny, a tím seznamuje vaše dítě s hudbou. Oblíbené dětské piánko rozvíjí hudební cit. Je dlouhé 34 cm s veselýma postavičkama za klávesama .

Nabízí díky nejrůznějším rytmům, melodiím a zvukům mnoho možností pro přehrávání hudby, možnost měnit hlasitost a spoustou dalších funkcí.

Vhodné od: 3+

Společnost Simba Toys založil v roce 1982 pan Fritz Sieber. Díky fúzi SIMBA Dickie GROUP nyní obsahuje několik úspěšných nezávislých společností, které pokrývají všechny oblasti trhu s hračkami. Mezi nejznámější patří Smoby, Majorette, BIG nebo Eichhorn. Společnost se tak stává jedním z největších světových výrobců hraček. Dnes má SIMBA GROUP pobočky ve více než 22 zemích po celém světě.

Produktová řada nyní obsahuje více než 4.000 položek. V sortimentu naleznete hračky pro nejmenší děti, dětské vzdělávací hry, hračky výhradně pro holčičky i chlapce ale i outdoorové výrobky.

Recenze Simba Pianko s veselými postavami (5)

Top v kategorii