logo
Sherlock Holmes: The Mystery of the Mummy

Sherlock Holmes: The Mystery of the Mummy

41%
Sherlock Holmes: The Mystery of the Mummy
Krátký popis: Popis produktu Hra pro Nintendo DS Sherlock Holmes: The Mystery of the Mummy. Ve této předělávce detektivní adventury z PC budeme sledovat dějov ...
Výrobce: Focus
Kategorie: Hry pro Nintendo DS
Cena od:   99 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Hra pro Nintendo DS Sherlock Holmes: The Mystery of the Mummy. Ve této předělávce detektivní adventury z PC budeme sledovat dějovou linku, kterou načrtnul sám Sir Arthur Conan Doyle. Ta nás zavede do Anglie na přelomu 19. a 20. století, kdy úspěšný detektiv odpovídá na prosby dcery slavného archeologa, který znenadání zmizel. Scotland Yard případ uzavřel s tím, že vážený profesor spáchal sebevraždu, avšak jeho dcera ví, že je zatím něco víc, a právě proto přichází na scénu Sherlock Holmes.

Tak jako tradičně u příběhů tohoto světoznámého detektiva, čím hlouběji se ve svém dobrodružství za pravdou dostanete, tím víc se bude celý případ zamotávat, aby vás poté ohromil nečekaným rozuzlením. V cestě za poznáním vám však budou stát nesčetné hádanky, nebezpečné pasti a rozličné osoby. K rozlousknutí tohoto oříšku tak bude zapotřebí využití chladné logiky stejně jako ovládnutí pěti rozdílných herních stylů.

Top v kategorii