logo
SEVA 4 Uni

SEVA 4 Uni

94%
SEVA 4 Uni
Krátký popis: Parametry Seva 4 Uni Popis produktu Zabavte své děti i sebe vytvářením nejrůznějších vozidel, budov či strojů z oblí ...
Výrobce:
Kategorie: Stavebnice Seva
Cena od:   554 Kč
Popis produktu

Parametry Seva 4 Uni

Popis produktu

Zabavte své děti i sebe vytvářením nejrůznějších vozidel, budov či strojů z oblíbené české stavebnice. Všechny sady jsou navzájem kompatibilní, a tak je možné kombinovat nejrůznější díly. V této sadě navíc najdete kola, světla sedadla a další komponenty pro věrohodnější vozidla všeho druhu, křížové spoje a také kloubové díly pro pohyblivé části. Stavebnice je vyrobena z kvalitního a nezávadného materiálu, který vyhovuje přísným evropským normám.

Oblíbená hračka již několik desetiletí

Dnes již kultovní ryze česká hračka, která baví a rozvíjí tvořivost dětí několik desetiletí. Stavebnice této řady je dlouhodobě ceněna pro množství variabilních možností výtvorů, které baví nejen děti ale i dospělé. Skládejte vozidla, domy, letadla a další, a to podle návodu nebo popusťte uzdu fantazii a vytvořte vlastní výtvor.

Mnoho možností zábavy

V pořadí čtvrtá série oblíbené stavebnice navíc obsahuje součástky pro stavbu dokonalých a věrohodných vozidel všeho druhu. Nyní můžete vozidla vylepšit o různé druhy kol, světla, sedadla či volant. Ostatní stroje je možné vylepšit pomocí kloubových dílů a křížových spojů. Navíc všechny sady stavebnic jsou navzájem kompatibilní, a tak je můžete libovolně kombinovat a rozšiřovat. Fantazii se meze nekladou.

Neobsahuje nebezpečné látky

Tato stavebnice je určena pro děti od čtyř let. Proto jsou na stavebnici kladeny velmi vysoké nároky v oblasti kvality a zdravotní nezávadnosti. Neobsahuje nežádoucí ftaláty a splňuje přísné evropské normy. Kvalita a nezávadnost stavebnice je navíc pravidelně kontrolována.

Top v kategorii