logo
SES Zatloukačka

SES Zatloukačka

80%
SES Zatloukačka
Krátký popis: Popis produktu Zatloukačka dřevěná BINO První hračka pro malé pomocníky v dílně. Zatloukačka podporuje motoriku a koordinaci pohybů. Rozměry: 22 ...
Výrobce: Bino
Kategorie: Dětské nářadí a nástroje
Cena od:   59 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Zatloukačka dřevěná BINO

První hračka pro malé pomocníky v dílně. Zatloukačka podporuje motoriku a koordinaci pohybů. Rozměry: 22x9x12 cm.  

Parametry produktu:

Rozměry: 22x9x12 cm

Značka:

Bino

Materiál:

Dřevo

Vyrobeno:

Česká Republika  

Informace o značce BINO:

BINO je přední český výrobce tradičních dřevěných hraček s výrobou v Klatovech. Společnost Bino Europe je respektovanou značkou dřevěných hraček po celém světě. Ve více jak čtyřiceti zemích tak děti různých národností poznávají české pohádkové postavičky jako například Krtka, Rákosníčka nebo králíky z klobouku Boba a Bobka, a to právě prostřednictvím dřevěných hraček z produkce Bino Europe. Podpora pohádek byla také hlavní ideou při rozhodování, kterým směrem se ve výrobě dřevěných hraček dát.

Vsadit na české kreslené národní hrdiny byla dobrá volba. Potvrzuje to neustále se zvyšující zájem o tyto produktové řady. Dřevěný krtek se stal v posledních letech vlajkovou lodí společnosti a drží si svou pozici už více jak deset let. Díky vzrůstající popularitě je portfolio hraček s kresleným Krtkem každý rok rozšiřováno o nové trendové hračky.

Samozřejmostí všech hraček z portfolia společnosti Bino Europe je zdravotní atest a rovněž splňují všechny normy Evropské unie.

Top v kategorii