logo
Scratch Dětská kytara Ptáčci

Scratch Dětská kytara Ptáčci

90%
Scratch Dětská kytara Ptáčci
Krátký popis: Popis produktu Dřevěná dětská kytara Ptáčci Scratch Dětská dřevěná kytara pro malé hudebníky. Užijte si správnou zábavu i muziku s kytarou pro n ...
Výrobce: Scratch
Kategorie: Hudební nástroje pro děti
Cena od:   1 091 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Dřevěná dětská kytara Ptáčci Scratch

Dětská dřevěná kytara pro malé hudebníky. Užijte si správnou zábavu i muziku s kytarou pro nejmenší od firmy Scratch.

Kytara je pouze 64 cm dlouhá, ergonomicky tak dokonale padne malým dětem do ruky. Mechanický systém ladění šesti strun je stejný jako u skutečné kytary.

Hudba i hudební nástroje přispívají ke správnému vývoji dítěte, vzbuzují v nich zájem o hudbu a podporují nácvik rytmu.

Materiál: dřevo

Velikost 64 x 22 x 6,5 cm

Vhodné pro děti od 3 let  

Belgická značka Scratch je poměrně mladou značkou na hračkářském trhu a právě proto přináší na trh hračky v novém moderním designu a s novými nápady.

Design hraček Scratch vzniká v Belgii a podílí se na něm tým mladých lidí, které spojuje nadšení pro svou práci. Tým je složený z mladých rodičů a specialistů, který zohledňuje ve svých návrzích nároky dětí i rodičů na hračky, a to ruku v ruce s moderním nadčasovým designem, důrazem na inovaci a maximální bezpečnost produktů.

Každá z hraček je navrhována speciálně pro učitý věk dětí s ohledem na jejich psychomotorický vývoj. Hračky Scratch podporují rozvoj jemné motoriky, koordinaci pohybů, logické myšlení a rozeznání jednotlivých barev a tvarů.

Všechny materiály použité na výrobu hraček Scratch jsou pečlivě vybírány. Všechny hračky a výrobky procházejí pravidelnou kontrolou v souladu s evropskými a mezinárodními normami. S hračkami Scratch si mohou být rodiče jistí, že volí to nejlepší pro své dítě.

Recenze Scratch Dětská kytara Ptáčci (1)

Top v kategorii