logo
Schleich 13794 Pinto Hřebec

Schleich 13794 Pinto Hřebec

92%
Schleich 13794 Pinto Hřebec
Krátký popis: Popis produktu Model je vyroben z kvalitního gumového materiálu. Ručně malovaná kobyla má rozměry 16 xx 10,5 x 4 cm. Hračka je vhodná pro děti o ...
Výrobce: Schleich
Kategorie: Figurky a zvířátka
Cena od:   147 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Model je vyroben z kvalitního gumového materiálu. Ručně malovaná kobyla má rozměry 16 xx 10,5 x 4 cm. Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Zvířátka firmy Schleich svým vzhledem přesně odpovídají opravdovým předlohám. Vaše děti tak mohou zblízka poznávat i zvířata žijící ve volné přírodě. 

Pintos je barevné plemeno, které se nachází v téměř všech plemenech. Jsou zde dva typy. Overos mají barevnou srst bílo- strakatou. Jejich hlava je často úplně bílá. Je to takzvaný "lucerna". Tobianos na druhé straně, mají bílou srst s barevně strakatou. Nohy a záda zůstávají většinou bílé.

  • Materiál: guma
  • Rozměr: 16 x 10,5 x 4 cm

Figurka je vhodná pro děti od 3 let.

Schleich je přední německá firma vyrábějící kvalitní realistické modely divokých, domácích i prehistorických zvířátek, rytířů a zbrojnošů, fantasy figurek elfů a víl. Velmi vyhledávané a ceněné jsou především jejich překrásné modely koní a šmoulů. Tyto sběratelské figurky a zvířátka Schleich jsou vyráběny z tvrdé gumy a ručně malovány, přičemž je kladen důraz na detail a realističnost.

Zde je odkaz na koně Pinto, kde si ho můžete prozkoumat:

Recenze Schleich 13794 Pinto Hřebec (9)

Top v kategorii