logo
Red Steel

Red Steel

100%
Red Steel
Krátký popis: Popis produktu Příběh hry Red Steel staví hlavního hrdinu do nepříliš záviděníhodné situace, kdy je jeho sličná snoubenka unesena a její otec – ...
Výrobce: Ubisoft
Kategorie: Hry pro Nintendo Wii
Cena od:   604 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Příběh hry Red Steel staví hlavního hrdinu do nepříliš záviděníhodné situace, kdy je jeho sličná snoubenka unesena a její otec – svrchovaný boss japonské mafie – brutálně zavražděn konkurenčním gangem. Jediná cesta za záchranou jeho milované vede z Los Angeles do japonského Tokya, kde se musí postavit nevypočitatelném a ničemu se neštítícímu místnímu podsvětí!

  • Exkluzivní počin určený výhradně pro nový videoherní systém Nintendo Wii. Red Steel je od počátku vyvíjen s ohledem na unikátní možnosti, které akčním hrám z pohledu první osoby nová platforma nabízí!
  • Nejsilnější zbraň je ve vaší ruce! Naplno využijte možností revolučního bezdrátového Wii ovladače a bojujte jako nikdy předtím! Napodobte všechny dechberoucí pohyby z akčních filmů a předveďte svým nepřátelům, že meče v kombinaci se střelnými zbraněmi je spojení, jehož následek zcela zdrcující!
  • Zvládněte smrtící břity sečných zbraní a naučte se využívat bohatý potenciál široké škály nejrůznějších výzbroje pro boj na větší vzdálenosti.
  • Základem je správný postoj. Naučte se koncentrovat svou mysl a ve vhodný okamžik překvapit zástupy nepřátel nečekaným výpadem. V případě krajní nutnosti je možné pozastavit čas a s rozmyslem zaměřit více nepřátel najednou.
  • Staňte se novodobým samurajem a osvojte si umění orientálního japonského boje. Potom již stačí získané zkušenosti přesvědčivě demonstrovat svým protivníkům a jejich respekt a obdiv vás nemine.
  • Herní režimy pro více hráčů – soupeřte s vašimi přáteli na rozdělené herní obrazovce – pouze tak se přesvědčíte, kdo je skutečným mistrem!

Recenze Red Steel (2)

Top v kategorii