logo
Playmobil 5167 Přenosný domek pro panenky

Playmobil 5167 Přenosný domek pro panenky

97%
Playmobil 5167 Přenosný domek pro panenky
Krátký popis: Parametry Playmobil 5167 Přenosný domek pro panenky Popis produktu Domeček na cesty, to je úžasná hračka pro všechny ...
Výrobce:
Kategorie: Stavebnice Playmobil
Cena od:   749 Kč
Popis produktu

Parametry Playmobil 5167 Přenosný domek pro panenky

Popis produktu

Domeček na cesty, to je úžasná hračka pro všechny malé holčičky. Ve sbaleném stavu je snadno přenosný díky praktickému madlu. Po rozložení se objeví dvě patra a celkem čtyři pokoje s veškerým možným vybavením, které rodina, která dům obývá, potřebuje ke svému životu. Kuchyňská linka s nádobím, vana s ručníky, obývací pokoj s křesly a televizí i ložnice s postýlkami, přikrývkami a kolébkou pro nejmenšího člena rodiny. Pozor, nesmíme také zapomenout na čtyřnohé obyvatele! To vše nabízí malým holčičkám pořádnou zábavu!

Domeček sbalený na cesty

Do posledního detailu propracovaný domeček, který si můžete vzít s sebou na cesty. To je jistě snem každé malé holčičky. Po rozložení se promění na dvoupatrový dům se čtyřmi vybavenými pokoji, který je skvělým místem pro život zábavné rodinky.

Kompletní vybavení

Domeček je vybaven do posledního detailu. Maminka určitě ocení plně vybavenou kuchyň i s praktickým nádobím, ve kterém může bez obav vařit pro celou rodinu. V obývacím pokoji se všichni sejdou u odpočinku a relaxaci a na noc čekají celou rodinu komfortní postýlky. Nezbytnou součástí je také koupelna s vanou. A zapomenout nesmíme ani na domácí mazlíčky, dva pejsky a jejich pelíšky.

Funkční detaily

Domeček je propracovaný do každého detailu. Přicházející sousedku ohlásí funkční zvonek. Ručníky, přikrývky, otevírací dvířka, to všechno vaše děti maximálně nadchne. Snadné přenášení zajistí praktické madlo.

Top v kategorii