logo
Playgro Závěsný oslík s klipem

Playgro Závěsný oslík s klipem

95%
Playgro Závěsný oslík s klipem
Krátký popis: Popis produktu Měkký textilní oslík je to nejlepší, co svému miminku můžete dopřát. Je vyrobena z barevného materiálů, které působí příznivě v ...
Výrobce: Playgro
Kategorie: Pro nejmenší
Cena od:   178 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Měkký textilní oslík je to nejlepší, co svému miminku můžete dopřát. Je vyrobena z barevného materiálů, které působí příznivě v rozvoji dětského zraku. Rozmanité struktury materiálů stimulují dětský hmat. Hračka má na dolních tlapkách stimulační chrastítka, která upoutají dětskou pozornost. Hračka je opatřena speciální klipem, kterým je možné hračku zavěsit na postýlku, kočárek nebo autosedačku. 
Závěsný oslík je hračka z řady Playgro Activity. Každá hračka této kolekce je navrhována tak, aby rozvíjela smysly formou aktivní hry. Malé děti s oblibou sledují zářivé barvy a vzory, soustředěně naslouchají novým zvukům, které hračky umí: pískání, chrastění, šustění či klepání. Později začínají objevovat a vnímat svět svými dalšími smysly, učí se koordinovat ruce a chodidla, a rozvíjet hrubou a jemnou motoriku.
Vhodné od 0+. Navrženo v Austrálii.
U všech hraček Playgro není u částí, které se mohou dostat do úst, použito PVC. Hračky Playgro jsou testovány, bez ohledu na kategorii, pro kterou jsou určeny, dle nejpřísnějších norem EN-71.

Je výrobek na baterie?:
NE

EAN:
9321104011404

Hloubka výrobku:
16,7 cm

Obsahuje výrobek magnety?:
NE

Jakou baterii výrobek obsahuje?:
NE

Šířka výrobku:
12 cm

Váha výrobku vč. balení:
N/A kg

Věk:
0+

Výška výrobku:
31,5 cm

Recenze Playgro Závěsný oslík s klipem (4)

Top v kategorii